• אימון על כל סוגיו

  אימון נועד לסייע לאנשים לשפר את חייהם ולהגיע לתחושת סיפוק ומיצוי עצמי

 • אימון אישי

  אימון אישי עוסק בעולם הערכים, העמדות והגישות שלנו, כלפי עצמנו וכלפי העולם הסובב אותנו, תוך הקניית כלים ומיומנויות להתנהלות מיטבית ומקדמת בהווה ובעתיד, ונמדד במבחן התוצאה - השגת יעדים קונקרטיים בזמן מוגדר, אך בו זמנית גם מבוסס תהליך פנימי מעמיק ומעצים.

 • אימון Coaching עסקי

  אימון כזה, הוא תהליך שמטרתו למנף ולקדם עסק למיצוי הפוטנציאל הטמון בו, בדיוק כמו באימון האישי, רק שהפוקוס הוא על העסק ולא על האדם.

 • אימון זוגות, הורים (משפחתי)

  הוא תהליך שמטרתו לקדם את הארגון המורכב ביותר. זהו ארגון שיש בו שני ראשים שצריכים לדעת לעבוד ביחד.

אימון אישי לחיים

קביעת פגישת ייעוץ זה לוקח רק כמה שניותאימון לצמיחה אישית

האימון שלכם ההתקדמות שלנו

לפעמים, כל מה שצריך לעשות
כדי להגשים חלום
זה פשוט …
להתעורר!

“יש רק פינה אחת בעולם שאתה אחראי לשיפורה- העצמי שלך”
(אלדוס האקסלי)

חשוב שתדעו: אני מתעסק ב: אימון עסקי * אישי * משפחתי * משפחתי-כלכלי

שמואל מאיר 052-8903666

הסיפור שלה

"... לא יודעת איך הייתי מגיע לזה בלי האימון של שמואל ..."

הבת שלי עמדה להתחתן. הקשר בינינו גרוע מאוד. אני חוזרת בתשובה והיא לא קשורה לנושא הדת. פניתי לשמואל כדי שאוכל למצוא דרך לתקן. בכל זאת הבת שלי מתחתנת ואני רוצה איתה קשר...

מהו תהליך אימון אישי לחיים ?

אימון אישי לחיים, הידוע בכינויו קואוצ'ינג, זו היא הדרך הטובה ביותר לגשר על הפער שבין הרצוי למצוי, לסייע לנו לצאת מתחושת התקיעות בחיים שלנו ולהציב מטרות ברורות ולהשיג את השלווה הרצויה. אימון מסוג זה מתמקד במציאת הדרך האופטימלית לאינדיבידואל להצבת מטרות בהווה ובעתיד בכדי להיות מסוגלים להשיג את אותן מטרות בזמן מוגדר. כך שאם אתם מעוניינים להיות מסוגלים להגשים מטרות ורצונות ולמנף חוזקות, הרי שאימון אישי לחיים יהיה הצעד הראשון שלכם אל עבר חיים חדשים אשר מנוהלים מתוך בחירה ושיקוף פנימי.

אימון אישי לחיים

כל אחד ואחת מאתנו עשויי להיתקל במכשולים רגשיים אשר מונעים מאתנו לבצע את ההחלטות הנכונות עבורנו בחיים ולהתקדם לעתיד הרצוי. בעוד שמבחינה רעיונית המסלול נשמע די מופשט, הרי שניתן להשיג את המטרות האלו באופן ממשי. הפער שקיים בחייכם בין המצוי לרצוי בהחלט ניתן לגישור בעת שתרכשו את הכלים והמיומנויות הנדרשות לביצוע פעולה מסוימת.

על כן, בעת תהליך של אימון אישי לחיים, אתם תמצאו את עצמכם עוברים מספר שלבים:

 • עצירה מהמרוץ של החיים לצורך התבוננות פנימית.
 • בחירת מטרה אותה אתם מעוניינים להשיג.
 • בניית תוכנית פעולה יחד עם המאמן. תוכנית זו תכלול מטרות, יעדים ולוחות זמנים להשגת אותן מטרות.
 • תוך כדי מעקב אחרי שלבי התוכנית השונים, המאמן יסייע למתאמן לבחון את ערכיו האישיים במטרה להכיר את העצמי בצורה טובה יותר. זאת תוך מתן דגש על גילוי חוזקות אישיות.

 

מוצאים את החוזק הפנימי

המטרה של אימון אישי לחיים היא פשוטה מאוד. למצוא את הנקודות בהן אנו מתקשים לפעול בחיים, ולאתר את הדרך שתאפשר לנו להתגבר על מכשולים פנימיים וחיצוניים. פעמים רבות ייתכן ונתקשה לזהות את החוזק הפנימי שלנו, בדיוק במצבים כאלו, שמואל מאיר, מאמן אישי, משפחתי ועסקי יכול לעזור. מציאת הגורמים האישיים והסביבתיים אשר מסייעים לנו לנוע קדימה, זו הדרך הטובה ביותר להשיג את מטרותינו מתוך מקום שמתגבר על הקשיים ופותח את עצמו לעולם חדש ומאושר יותר.

אימון אישי לחיים – למי זה מתאים

רובנו רוצים להתקדם ולהצליח בחיים, אך למרות המאמצים הרבים שאנו משקיעים בהצלחה בתחומים כמו עבודה או זוגיות, אנו מרגישים שאיננו מגיעים למימוש עצמי. אימון אישי לחיים יכול לסייע לאדם להגיע אל ה"אני" הפנימי שלו ולהעניק לו כלים להשגת המטרות שהוא הציב לעצמו. האימון האישי פותח את הלב, המוח והנפש לקראת אפשרויות רבות הנראות חסומות בפני המתאמן ממבט ראשון.

האימון האישי מתאים לכל אדם שאינו רוצה להסתפק במה שיש לו, אלא לחתור אל ההצלחות שבשלב הראשוני הזה הן נראות כחלומות בלבד. אלה כמה דוגמאות לאנשים אשר מבקשים לבצע שינוי בחייהם:


 • מתאמנים עם שמואל מאיר ומגיעים חיים שלווים יותראנשים שירדו במשקל
  – ישנם אנשים שרוצים להיות רזים לא רק בגוף אלא גם בנפש. לעתים אנשים שהצליחו להשיל קילוגרמים רבים עדיין רואים את עצמם כמלאים וממשיכים להילחץ מכל מאכל שהם מכניסים אל פיהם. האימון האישי מסייע להם לקחת את הדברים בפרופורציות הנכונות ולהגיע לשלמות מבחינה גופנית ורגשית.
 • מערכת יחסים בעייתית – זוגיות היא אחד התחומים המורכבים ביותר שעמם מתמודד האדם. אחרי הכול, מדובר בדרך כלל בשני אנשים שונים אשר צריכים לעבוד יחדיו כדי להסתדר זה עם זה. עם זאת, לעתים מרגיש האדם כי הוא מצוי במערכת יחסים בעייתית החוסמת אותו ומפריעה לו להתקדם. במקרה זה, אימון אישי לחיים יכול לפתוח עבורו אפיקים חדשים.
 • ניהול זמן נכון – ישנם אנשים שמרגישים כי הם אינם יכולים לחלק נכונה את הזמן שלהם בין משפחה לעבודה. מתאמנים לא מעטים מתלוננים על כך שכשהם נמצאים בעבודה, הם חושבים על המשפחה שבבית, ואילו כאשר הם מבלים עם משפחתם – הם חושבים על הבעיות שעליהם לפתור בעבודה. האימון האישי מסייע לנהל את הזמן נכונה, כך שהמתאמן יספיק לבצע את מרבית המטלות שלו.

אימון אישי לחיים טובים יותר

מעוניינים להתקדם בחיים ולהגיע אל הפסגה שתמיד רציתם לכבוש? המאמן שמואל מאיר מציע אימון אישי לחיים אשר נועד לשפר את הביצועים העסקיים בעבודה ולהתקדם לתפקידים בכירים, וכן להשיג זוגיות טובה ובריאה יותר. שמואל מציע למתאמנים להסתכל אל תוך עצמם ולצאת למסע פנימי חווייתי שבמהלכו הם יצברו ביטחון עצמי רב, ייפרדו מחסמים ודפוסי התנהגות המפריעים להם להתקדם ולפתח משמעת עצמית יעילה.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני