• אימון על כל סוגיו

  אימון נועד לסייע לאנשים לשפר את חייהם ולהגיע לתחושת סיפוק ומיצוי עצמי

 • אימון אישי

  אימון אישי עוסק בעולם הערכים, העמדות והגישות שלנו, כלפי עצמנו וכלפי העולם הסובב אותנו, תוך הקניית כלים ומיומנויות להתנהלות מיטבית ומקדמת בהווה ובעתיד, ונמדד במבחן התוצאה - השגת יעדים קונקרטיים בזמן מוגדר, אך בו זמנית גם מבוסס תהליך פנימי מעמיק ומעצים.

 • אימון Coaching עסקי

  אימון כזה, הוא תהליך שמטרתו למנף ולקדם עסק למיצוי הפוטנציאל הטמון בו, בדיוק כמו באימון האישי, רק שהפוקוס הוא על העסק ולא על האדם.

 • אימון זוגות, הורים (משפחתי)

  הוא תהליך שמטרתו לקדם את הארגון המורכב ביותר. זהו ארגון שיש בו שני ראשים שצריכים לדעת לעבוד ביחד.

שיטת nlp

מעוניינים לעזוב את העבודה הכובלת וללמוד איך לנהל עסק קטן משלכם, אך פוחדים מהשינוי הפתאומי? נמצאים במערכת יחסים בעייתית ולא יודעים איך לצאת ממנה? שיטת nlp היא אחת השיטות היעילות שנועדו לעורר במתאמנים את השינוי התפיסתי המיוחל. השיטה נוסדה על ידי שני חוקרים – מתמטיקאי ובלשן – ומתבססת על שלושה מרכיבים עיקריים: Neuro – המוח הקולט את המידע באמצעות החושים, Linguistic – השפה שבה משתמשים הדוברים כדי לבטא את תחושותיהם ו–Programming – התנהגות המתאמן, ה"תכנות" שלו הנוצר תוך שילוב שני המרכיבים הראשונים.

שיטת nlp בפעולה

שיטת nlp – איך היא יכולה לעזור לי

השיטה יכולה לסייע במגוון רחב של תחומים, כל עוד המתאמן מוכן ליישם את התרגילים שהותאמו לו אישית. אלה כמה מבין התחומים הבולטים שבהם יכולה שיטת nlp לסייע לאדם:

 • לשנות הרגל – רבים מאתנו סובלים מהרגלים מזיקים ומרגישים "כלואים" בשל כך. זה יכול להיות עישון, כסיסת ציפורניים או תלישת שיערות. השיטה מאמנת את האדם להחליף את ההרגלים הבעייתיים בהרגלים טובים כמו פעילות גופנית או קריאת ספר טוב.
 • יחסים בין בני הזוג – השיטה מעניקה לאדם את הכוח לצאת ממערכת יחסים בעייתית או ממעגל הרווקות שבו הוא נמצא ולהגיע לזוגיות טובה עם האדם המתאים לו.
 • להיפטר מחרדות – אנשים רבים סובלים מחרדות. חלק מהחרדות מולדות ואחרות נוצרו בגלל מקרה בלתי נעים בחיים. לדוגמה, אדם הפוחד מכלבים מכיוון שהוא ננשך על ידי כלב בילדותו, או אדם החושש לחצות את כבש בגלל תאונת דרכים שהוא עבר. שיטת nlp מסייעת לשחרר פחדים, חרדות וכעסים ומסייעת לאדם להגיע לשלווה ושלמות.
 • שינוי מקום עבודה – השיטה עוזרת לאנשים להסיר חסימות, כדי שיוכלו להעז לצאת אל העולם הגדול, להחליף מקום עבודה ובמקרים מסוימים גם תחום התמחות

 

מגלים את הפוטנציאל הטמון בנו עם שמואל מאיר

המאמן האישי והעסקי שמואל מאיר אינו מאמין במזל כשמדובר בהצלחה עסקית או בהצלחה בזוגיות, אלא בעבודה לכל דבר. שמואל עבד במשך שנים רבות במשרות ניהול בכירות אשר הכשירו את הקרקע לידע ולניסיון שהוא צבר כמאמן. כאן תוכלו ללמוד להסיר את כל המחסומים הכובלים אתכם בדרך אל פסגת האושר שלכם, ולאזור את האומץ לצאת למסע האישי שלכם כדי להצליח בבניית קן משפחתי חמים ונוח וקריירה עסקית מצליחה.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני