• אימון על כל סוגיו

  אימון נועד לסייע לאנשים לשפר את חייהם ולהגיע לתחושת סיפוק ומיצוי עצמי

 • אימון אישי

  אימון אישי עוסק בעולם הערכים, העמדות והגישות שלנו, כלפי עצמנו וכלפי העולם הסובב אותנו, תוך הקניית כלים ומיומנויות להתנהלות מיטבית ומקדמת בהווה ובעתיד, ונמדד במבחן התוצאה - השגת יעדים קונקרטיים בזמן מוגדר, אך בו זמנית גם מבוסס תהליך פנימי מעמיק ומעצים.

 • אימון Coaching עסקי

  אימון כזה, הוא תהליך שמטרתו למנף ולקדם עסק למיצוי הפוטנציאל הטמון בו, בדיוק כמו באימון האישי, רק שהפוקוס הוא על העסק ולא על האדם.

 • אימון זוגות, הורים (משפחתי)

  הוא תהליך שמטרתו לקדם את הארגון המורכב ביותר. זהו ארגון שיש בו שני ראשים שצריכים לדעת לעבוד ביחד.

צמיחה אישית

נמאס לכם לקום בכל בוקר לעבודה השגרתית? מרגישים כי מצב הרוח הרע המצטבר במהלך השבוע בא לידי ביטוי בארוחות המשפחתיות? אם כן, צמיחה אישית יכולה לסייע לכם לצאת מהמעגל הסגור שאתם נמצאים בו, להכיר אנשים חדשים, לשנות מקום עבודה ולבלות יותר זמן עם המשפחה והחברים. אחרי הכול, החיים קצרים בלאו הכי, וכדאי לנו להשקיע בעצמנו קצת יותר.

צמיחה אישית - המחשה

צמיחה אישית – איך עושים זאת

החלטתם לעשות שינוי בחיים? זה הזמן לפעול. אלה כמה דרכים שיסייעו לכם להגיע אל האושר המיוחד:

 • אימון אישי ועסקי– אחת הדרכים הטובות ביותר להשיג צמיחה אישית היא באמצעות מדריך. המאמן האישי יעניק לכם את הכלים הנחוצים לביצוע השינוי ויבנה עבורכם תכנית מסודרת אשר לפיה יהיה עליכם לפעול. מאמן טוב ומקצועי יסייע לכם בהסרת המחסומים הכובלים אתכם והפחד מפני השינויים, כך שתוכלו לצאת אל הדרך החדשה המחכה לכם.
 • לא לשקר לעצמנו – אנשים רבים מנסים לשכנע את עצמם שטוב להם במקום שבו הם נמצאים מבחינת קריירה או זוגיות, כאשר למעשה הם משקרים לעצמם. האמת עלולה להיות מפחידה מצד אחד, ומצד שני אנו עלולים להפסיד דברים רבים אם נמשיך להתחבא מאחורי השקר.
 • להיות אנחנו – לעתים אנו מנסים להידמות לאנשים אחרים כדי להיראות מוצלחים יותר בעיני החברה או כדי לקבל קידום מהיר בעבודה, בעוד איננו מודעים לכך שאנו פוגעים בעצמנו. המאמן האישי עוזר לנו להגיע אל האמת הפנימית שלנו ולגלות מי אנחנו באמת מבלי הצורך לקבל אישור מהחברה.
 • לא להיאחז בעבר – לא ניתן להתקדם אל העתיד אם נמשיך להיאחז בעבר. כדי להגיע לשינוי המיוחל יש צורך להשיל את העבר הכובל כדי להמשיך לשב הבא בחיים.

לגדול עם שמואל מאיר

אם אתם רוצים להשיג צמיחה אישית ולהגיע להישגים שכרגע הם רק בגדר חלום עבורכם. שמואל מאיר הוא האיש שלכם. שמואל הוא מאמן עסקי וזוגי המעניק לכם את הכלים שבאמצעותם תוכלו לצמוח ולהתקדם בחיים. באמצעות תכנית מסודרת והצבת יעדים ברורים, תגלו על עצמכם דברים שלא ידעתם. המאמן שמואל מאיר הוא מורה דרך מנוסה במסלול החיים, והוא ינחה אתכם בדרך אל האושר, ההגשמה העצמית והסיפוק התמידי.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני