• אימון על כל סוגיו

  אימון נועד לסייע לאנשים לשפר את חייהם ולהגיע לתחושת סיפוק ומיצוי עצמי

 • אימון אישי

  אימון אישי עוסק בעולם הערכים, העמדות והגישות שלנו, כלפי עצמנו וכלפי העולם הסובב אותנו, תוך הקניית כלים ומיומנויות להתנהלות מיטבית ומקדמת בהווה ובעתיד, ונמדד במבחן התוצאה - השגת יעדים קונקרטיים בזמן מוגדר, אך בו זמנית גם מבוסס תהליך פנימי מעמיק ומעצים.

 • אימון Coaching עסקי

  אימון כזה, הוא תהליך שמטרתו למנף ולקדם עסק למיצוי הפוטנציאל הטמון בו, בדיוק כמו באימון האישי, רק שהפוקוס הוא על העסק ולא על האדם.

 • אימון זוגות, הורים (משפחתי)

  הוא תהליך שמטרתו לקדם את הארגון המורכב ביותר. זהו ארגון שיש בו שני ראשים שצריכים לדעת לעבוד ביחד.

סיפורי משפחות

"מצאתי את המשאבים שהייתי זקוקה להם"

השנה ב"ה ילדתי תינוקת מקסימה ומתוקה. הארכתי את חופשת הלידה והייתי בבית חצי שנה . גם בעלי היה בבית באותה תקופה ונהננו יחד מאוד. לקראת סוף התקופה התחלתי לחשוש מהכנסת התינוקת לפעוטון. חששתי שהמטפלות לא יצליחו לטפל בה כראוי. שהיא תבכה הרבה שהיא לא תקבל יחס אישי שהיא תיפגע מכל אלו באופן ריגשי. הייתי לחוצה ובכלל רציתי

להמשיך בחיי אלו ולא לחזור לחיים הטובעניים שהיו לי קודם . זמני לא היה בידי הייתי עמוסה מאוד ולחוצה ולא רציתי בזה. אך בעיקר חששתי לבת שלי.

לאחר שפניתי לשמואל . עברתי תהליך משמעותי של בירור ודיוק החששות וניסיונות למצוא כוחות בתוכי שיעזרו לי לעבור את הקושי. בעזרתו של שמואל מצאתי את המשאבים שהייתי זקוקה להם. את הכלים המתאימים כדי לחזור לעבודה ברוגע ובביטחון.

אכן הצלחתי בעזרתו של שמואל, ב"ה הבת שלי כיום בפעוטון. היא שמחה וטוב לה. אני עדיין משתדלת שהיא תהיה איתי כמה שיותר אבל חזרתי לעבוד והחיים חזרו למסלולם . ומעל הכל טוב לי ואני שלימה לחלוטין עם המהלך.

קריאה נוספת > סגור

"לא יודעת איך הייתי מגיע לזה בלי האימון של שמואל"

הבת שלי עמדה להתחתן. הקשר בינינו גרוע מאוד. אני חוזרת בתשובה והיא לא קשורה לנושא הדת. פניתי לשמואל כדי שאוכל למצוא דרך לתקן. בכל זאת הבת שלי מתחתנת ואני רוצה איתה קשר.

בעקבות העבודה עם שמואל הגדרתי שאני מעוניינת בקשר של אמא ובת ולהיות משמעותית לבת שלי ולהשיג זאת עד החתונה.

למדתי שזה בסדר שלבת שלי יש חיים

משלה ורצונות משלה הבנתי למה אין לי תקשורת איתה ומה אני יכולה לעשות כדי לתקן את המצב הזה. שחררתי לגמרי…טלפנתי אל הבת שלי חודש לפני החתונה. הודיתי לה שלימדה אותי שיעור בנחישות ובעקביות…ובדרך להגשמת חזון. הודיתי לה שהיא נחושה להתחתן בדרכה הייחודית ,שלא משנה לה ,שזה כואב לאנשים שליוו אותה עד היום, אך בנחישות שלה ,היא מלמדת אותי מהי נחישות להשגת מטרות ואיך צריך להתמיד בדרך גם אם יש מכשולים קשים. היא אמרה "טוב אמא, יפה, תודה" .

החתונה הייתה חלום מלאה באהבה ותקשורת טובה שבע"ה תצמח עוד בהמשך. כשאני חושבת על זה, לא יודעת איך הייתי מגיע לזה בלי האימון של שמואל

קריאה נוספת > סגור

"מקורי הייחודי והענייני"

בזכות שמואל המקורי הייחודי והענייני חזרתי לצאת לדייטים והפסקתי לחשוב רע על המין הנשי. תודה שמואל!

קריאה נוספת > סגור

המלצה חמה

שמואל היקר!
מוקירה לך אני את תודתי הרבה על העברת תהליך מועיל ואפקטיבי בשיטת ה – NLP.
התהליך תרם לי רבות בהבנת אפיון ההווה בעקבות העבר וכמובן שאני סבורה ובטוחה שתהיה לכך גם הכרה והשפעה עתידית! תודה על סבלנות, התחשבות, איפוק והכלה ענקית.
היה לי עונג להכיר אדם יקר שכמוך אוהב ומכבד בריות!
אני ממליצה עלייך בחום

רב לכל מתעניין.
בכבוד והערכה רבה.

קריאה נוספת > סגור
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני