• אימון על כל סוגיו

  אימון נועד לסייע לאנשים לשפר את חייהם ולהגיע לתחושת סיפוק ומיצוי עצמי

 • אימון אישי

  אימון אישי עוסק בעולם הערכים, העמדות והגישות שלנו, כלפי עצמנו וכלפי העולם הסובב אותנו, תוך הקניית כלים ומיומנויות להתנהלות מיטבית ומקדמת בהווה ובעתיד, ונמדד במבחן התוצאה - השגת יעדים קונקרטיים בזמן מוגדר, אך בו זמנית גם מבוסס תהליך פנימי מעמיק ומעצים.

 • אימון Coaching עסקי

  אימון כזה, הוא תהליך שמטרתו למנף ולקדם עסק למיצוי הפוטנציאל הטמון בו, בדיוק כמו באימון האישי, רק שהפוקוס הוא על העסק ולא על האדם.

 • אימון זוגות, הורים (משפחתי)

  הוא תהליך שמטרתו לקדם את הארגון המורכב ביותר. זהו ארגון שיש בו שני ראשים שצריכים לדעת לעבוד ביחד.

מאמנים אישיים

פעמים לא מעטות כלוא האדם בתוך מעין מעגל קסמים של עבודה-בית. גם כשלמראית עין נראה כי יש לו עבודה מאתגרת ומשפחה חמה, הוא מרגיש כי הוא מעוניין להגיע ליותר. וכאן מאמנים אישיים נכנסים לתמונה. למאמן האישי יש את הידע והכלים להוביל את האדם אל הפנימיות שלו ולעזור לו להשיג את המטרה שאליה הוא שואף להגיע. המטרה יכולה להיות משפחתית או מקצועית. שמואל מאיר מתמחה באימון אישי למנהלים למימוש הפוטנציאל העסקי שלכם יחד עם אימון אישי למשפחות

הצלחתם של מאמנים אישיים

מאמנים אישיים – לבחור מאמן טוב

כדי להגיע אל האושר הפנימי אין די בכוח רצון חזק. יש צורך גם בהכוונה מקצועית על ידי מאמן אישי מקצועי. מיהו מאמן טוב? אלה כמה דגשים שיעזרו לכם לבחור מאמן אשר יוביל אתכם ליעד שעליו תמיד חלמתם:

 • העבודה היא העיקר – אימון הוא עבודה לכל דבר. מאמן אישי מקצועי אינו נגרר לשיחות נפש עם המתאמן שלו, אלא בונה עבורו תכנית עבודה מסודרת אשר לפיה פועל המתאמן כדי שיוכל לעבור לשלב הבא בדרך אל הסיפוק שלו.
 • חושבים חיובי – מאמנים אישיים טובים מעודדים את המתאמנים שלהם בדרך חיובית, תוך שהם מעניקים להם חיזוקים לאחר שהם מבצעים את המטלות שלהם בהצלחה. כך שאם אתם מרגישים כי האימון הופך למחנה צבאי ואינו משרה עליכם אווירה נעימה, מוטב להחליף מאמן בהקדם.
 • אינו מותח ביקורת – המאמן אמנם פועל באסרטיביות כלפי המתאמן שלו, והוא מעודד אותו לעבוד, אך אסור לו למתוח ביקורת על ההתנהלות בחייו או לשפוט אותו על מעשיו.
 • מאמן אישי מומלץ – ניתן לקבל המלצות על מאמן מחברים או קרובי משפחה, מקריאה בפורומי אינטרנט שונים או מהתרשמות מאתר הבית של המאמן וקריאת ההמלצות עליו. מומלץ לעשות עם המאמן שיחת היכרות בטלפון ולבדוק האם יש כימיה בינכם.

 

בדרך אל האושר עם שמואל מאיר

שמואל מאיר הוא מאמן אישי בירושלים ובאר שבע שמתמחה באימון אישי, עסקי וזוגי המסייע למטופלים רבים להגיע את המטרה שהם מאמינים בה. אם אתם מעוניינים לצמוח וללמוד דברים חדשים, שמואל ישמח לסייע לכם בהסרת המחסומים הרגשיים המפריעים לכם להתקדם ובהענקת כלים מעשיים לקראת היציאה אל הדרך החדשה. אז אם אינכם פוחדים להביט אל תוך עצמכם, אם אתם מעוניינים בחוויה חד פעמית אשר תסייע לכם ללמוד על עצמכם יותר, פנו למאמן האישי שמואל מאיר וקבלו את הכלים היעילים ביותר לקראת השינוי הגדול.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני