• אימון על כל סוגיו

  אימון נועד לסייע לאנשים לשפר את חייהם ולהגיע לתחושת סיפוק ומיצוי עצמי

 • אימון אישי

  אימון אישי עוסק בעולם הערכים, העמדות והגישות שלנו, כלפי עצמנו וכלפי העולם הסובב אותנו, תוך הקניית כלים ומיומנויות להתנהלות מיטבית ומקדמת בהווה ובעתיד, ונמדד במבחן התוצאה - השגת יעדים קונקרטיים בזמן מוגדר, אך בו זמנית גם מבוסס תהליך פנימי מעמיק ומעצים.

 • אימון Coaching עסקי

  אימון כזה, הוא תהליך שמטרתו למנף ולקדם עסק למיצוי הפוטנציאל הטמון בו, בדיוק כמו באימון האישי, רק שהפוקוס הוא על העסק ולא על האדם.

 • אימון זוגות, הורים (משפחתי)

  הוא תהליך שמטרתו לקדם את הארגון המורכב ביותר. זהו ארגון שיש בו שני ראשים שצריכים לדעת לעבוד ביחד.

מאמן עסקי

אם ההצלחה של העסק שלכם נמצאת בראש סדר העדיפויות שלכם, כנראה שהגיע הזמן להזמין את שירותיו של מאמן עסקי. העסק שלכם מורכב מהאנשים אשר מתפעלים אותו, וברגע שמדובר על הגורם האנושית, תמיד יש לאן להשתפר. מאמן עסקי מנוסה ומקצועי יכול לסייע לכם להגדיל את הרווחים ולשפר את התפקוד הכללי היום יומי של החברה על ידי בחינה מעמיקה של תפקוד העסק בהווה, הצבת יעדים לעתיד ובניית תוכנית פעולה לשם השגתם.

מאמן עסקי להגדלת הכנסות ופתרון בעיות

במהלך קיומו של כל עסק באשר הוא, אתם צפויים לחוות קשיים בשלב זה או אחר. וברגע שאתם מבינים כי לא חלה התקדמות בפתרון הבעיות וכי ההכנסות עלולות להיפגע מעובדה זו, כדאי לפנות אל מאמן עסקי. אותו איש מקצוע יוכל לסייע לגם לעמוד על כל אותן נקודות חולשה של העסק ויעזור במציאת הפתרונות הרלוונטיים לצורך התמודדות עימן.

חשוב מאוד לזכור כי שיתוף הפעולה מצדכם ומצב העובדים שלכם הינו הכרחי להצלחת התהליך עצמו. שהרי בלעדיו, לא ניתן יהיה לתרגל וליישם שיטות ומיומנויות חדשות בקרב כל עובדי החברה שלכם.

בסיוע של מאמן עסקי, תוכלו לגבש יחד חזון עסקי, ניהולי ואישי. המאמן ילווה אתכם לאורך כל הדרך, החל מהגדרה ברורה של המטרות והיעדים, דרך בניית תוכנית פעולה מסודרת ומפורטת ועד ליישומה בפועל. כך, במהרה תוכלו לראות כי האימון העסקי יבוא לידי ביטוי בשכלול המיומנויות של המנהלים, הנעה לפעולה של העובדים והגברת האפקטיביות האישית של כל עובד ועובד בעסק.

למי מיועד אימון עסקי ?

נוכל לראות כי בשנים האחרונות יותר ויותר בעלי עסקים, פרילנסרים ויזמים שונים מכירים בחשיבותו של אימון עסקי למען הצלחת העסק שלכם. אם כן, ניתן לומר כי אימון עסקי תחת ניצוחו של שמואל מאיר, יכול להתאים לכל עסק אשר מעוניין לטפל במגוון נושאים כלכליים ועסקיים. התהליך יסייע בחשיפה של נקודות חוזקה על מנת להשתמש בהם לפתרון בעיות ונקודות חולשה על מנת ללמוד כיצד להתמודד איתן בצורה הנכונה.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני