• אימון על כל סוגיו

  אימון נועד לסייע לאנשים לשפר את חייהם ולהגיע לתחושת סיפוק ומיצוי עצמי

 • אימון אישי

  אימון אישי עוסק בעולם הערכים, העמדות והגישות שלנו, כלפי עצמנו וכלפי העולם הסובב אותנו, תוך הקניית כלים ומיומנויות להתנהלות מיטבית ומקדמת בהווה ובעתיד, ונמדד במבחן התוצאה - השגת יעדים קונקרטיים בזמן מוגדר, אך בו זמנית גם מבוסס תהליך פנימי מעמיק ומעצים.

 • אימון Coaching עסקי

  אימון כזה, הוא תהליך שמטרתו למנף ולקדם עסק למיצוי הפוטנציאל הטמון בו, בדיוק כמו באימון האישי, רק שהפוקוס הוא על העסק ולא על האדם.

 • אימון זוגות, הורים (משפחתי)

  הוא תהליך שמטרתו לקדם את הארגון המורכב ביותר. זהו ארגון שיש בו שני ראשים שצריכים לדעת לעבוד ביחד.

מאמן עסקי

אם ההצלחה של העסק שלכם נמצאת בראש סדר העדיפויות שלכם, כנראה שהגיע הזמן להזמין את שירותיו של מאמן עסקי. העסק שלכם מורכב מהאנשים אשר מתפעלים אותו, וברגע שמדובר על הגורם האנושית, תמיד יש לאן להשתפר. מאמן עסקי מנוסה ומקצועי יכול לסייע לכם להגדיל את הרווחים ולשפר את התפקוד הכללי היום יומי של החברה על ידי בחינה מעמיקה של תפקוד העסק בהווה, הצבת יעדים לעתיד ובניית תוכנית פעולה לשם השגתם.

 

מאמן עסקי להגדלת הכנסות ופתרון בעיות

במהלך קיומו של כל עסק באשר הוא, אתם צפויים לחוות קשיים בשלב זה או אחר. וברגע שאתם מבינים כי לא חלה התקדמות בפתרון הבעיות וכי ההכנסות עלולות להיפגע מעובדה זו, כדאי לפנות אל מאמן עסקי. אותו איש מקצוע יוכל לסייע לגם לעמוד על כל אותן נקודות חולשה של העסק ויעזור במציאת הפתרונות הרלוונטיים לצורך התמודדות עימן.

חשוב מאוד לזכור כי שיתוף הפעולה מצדכם ומצב העובדים שלכם הינו הכרחי להצלחת התהליך עצמו. שהרי בלעדיו, לא ניתן יהיה לתרגל וליישם שיטות ומיומנויות חדשות בקרב כל עובדי החברה שלכם.

בסיוע של מאמן עסקי, תוכלו לגבש יחד חזון עסקי, ניהולי ואישי. המאמן ילווה אתכם לאורך כל הדרך, החל מהגדרה ברורה של המטרות והיעדים, דרך בניית תוכנית פעולה מסודרת ומפורטת ועד ליישומה בפועל. כך, במהרה תוכלו לראות כי האימון העסקי יבוא לידי ביטוי בשכלול המיומנויות של המנהלים, הנעה לפעולה של העובדים והגברת האפקטיביות האישית של כל עובד ועובד בעסק.

 

למי מיועד אימון עסקי ?

נוכל לראות כי בשנים האחרונות יותר ויותר בעלי עסקים, פרילנסרים ויזמים שונים מכירים בחשיבותו של אימון עסקי למען הצלחת העסק שלכם. אם כן, ניתן לומר כי אימון עסקי תחת ניצוחו של שמואל מאיר, יכול להתאים לכל עסק אשר מעוניין לטפל במגוון נושאים כלכליים ועסקיים. התהליך יסייע בחשיפה של נקודות חוזקה על מנת להשתמש בהם לפתרון בעיות ונקודות חולשה על מנת ללמוד כיצד להתמודד איתן בצורה הנכונה.

מאמן עסקי

מה ניתן לשפר בעזרת מאמן עסקי?

מדי שנה נסגרים בישראל עשרות אלפי עסקים, רבים מהם בעלי פוטנציאל של ממש לזכות בהצלחה ארוכת טווח. הגורמים לכישלון רבים ומגוונים, אבל ניתן לזהות גם מכנה משותף משמעותי: דפוסי התנהלות שגויים. אימון עסקי מבטיח את מיצוי היתרונות ובמקביל חיזוק נקודות תורפה קיימות. מאמן עסקי מיומן כמו שמואל מאיר, שבאמתחתו ניסיון של למעלה מ-30 שנים בתפקידי ניהול בכירים בארגונים שונים, הוא נכס גם בעבור עסקים מצליחים ששואפים לצמוח עוד יותר.

 

אימון עסקי מבוסס על התבוננות מעמיקה באופן שבו מתנהל העסק בכל ההיבטים הרלוונטיים. לאחר המיפוי המפורט יקבלו הגורמים השונים בעסק כלים שיעזרו להם להשביח אותו:

 • חזון שמשקף את ערכי העסק – ויוצר בידול אמיתי מהמתחרים. ל-DNA של כל עסק השפעה מובהקת על הביצועים שלו, וככל שהוא בעל אופי ייחודי יותר קל יותר למשוך תשומת לב רצויה מקהל היעד ולגרום לו לרכוש מוצרים או שירותים.
 • יעדים מדויקים – יצירת תוכנית פעולה מפורטת, על סמך החזון והמטרות הנכונות, וקביעת יעדים מדידים מאפשרות התקדמות ובעיקר בקרה על התהליך. בדרך זו ניתן לשפר את ההתנהלות באופן שוטף.
 • מיצוי ההון האנושי – באמצעות ניהול מושכל, הגדרת תפקידים נכונה וחלוקת סמכויות.
 • השבחת התפקוד השוטף של גורמים מקצועיים שונים – העצמת היכולות של אנשים ספציפיים בעסק היא דרך נוספת להבטיח את מקסום המשאב החשוב מכולם, כוח האדם. בהתאם, במידת הצורך, האימון העסקי יכלול גם אימון אישי.

איך לבחור מאמן עסקי ואישי 

הרזומה של שמואל מאיר כולל תפקידי מנכ"ל ויו"ר במגוון ארגונים, הן בתחום העסקי והן בתחום החינוכי, וכן הצלחות מוכחות רבות. הניסיון המגוון שצבר במהלך הקריירה, בשילוב היכולות הגבוהות שלו כמאמן, יוצרים אימונים עסקיים אפקטיביים במיוחד.

דגש חשוב נוסף עבור מאמן עסקי הוא יכולת להוביל תהליכי שינוי, שמטבעם עשויים להיות מאתגרים. באמצעות התהליך המדויק שבונה שמואל מאיר בהתאמה מלאה למאפיינים הספציפיים של כל לקוח, יוכל גם העסק שלכם למנף את יתרונותיו ללא זעזועים מיותרים, להגיע לפריצת הדרך המיוחלת וליהנות משגשוג לטווח ארוך.

מאמן עסקי שמביא אותך לתוצאות

מאמן עסקי מומלץ

עסקים רבים מדשדשים ואף נמצאים בסכנת סגירה. הפתרון לכך הוא העלאת רמת הניהול, והדרך האפקטיבית ביותר להקנות לגורמים השונים בעסק את המיומנויות החיוניות בעבורם היא באמצעות אימון. שמואל מאיר הוא מאמן עסקי מומלץ, הן בזכות השורה הארוכה של תפקידי הניהול שאותם מילא לאורך 30 שנה בזכות היכולות הגבוהות שלו בתחום האימון.

 

איך מאמן עסקי מומלץ משביח את ההתנהלות?

מנהלים בכל הדרגים נתקלים בשלל מכשולים, פנימיים וחיצוניים. מאמן עסקי מיומן מסייע להם להתמודד עם כל אתגר באמצעות החוזקות הקיימות בתוכם. אימון עסקי למנהלים כולל את המרכיבים הבאים:

 • זיהוי ומיצוי המשאבים והנכסים – לכל מנהל ישנן שלל איכויות, כולל כאלה שהוא לא מודע לקיומן או לא מבין עד כמה הן עוצמתיות. במקרים אחרים הבעיה היא חוסר יכולת להביא לידי ביטוי מלא במסגרת העסק את אותן חוזקות. מאמן מנוסה מסייע לגורמים המקצועיים השונים בעסק לזהות ולמצות את כל המשאבים הקיימים אצלם.
 • איתור נקודות התורפה – לקברניטים בכל עסק ישנן באופן טבעי גם נקודות תורפה. מיפוי החולשות ומציאת דרכים אפקטיביות לנטרול השפעתן השלילית על התנהלות העסק מובילים לשיפור הביצועים.
 • גיבוש חזון מדויק – חזון נכון מייצר בידול מהמתחרים, מושך את קהל היעד המתאים ומהווה בסיס איתן למטרות שאליהן כדאי לעסק לכוון. מרכיב נוסף הוא תוכנית פעולה מפורטת, כולל לוחות זמנים, להגעה אל המטרות הנבחרות.
 • הסתגלות למציאות משתנה – תועלת נוספת כתוצאה מאימון עסקי איכותי עשויה להיות שכלול היכולת להתאים את העסק לתמורות שמתרחשות סביבו. בפרט רלוונטי רכיב זה בעבור עסקים שנקלעו למשבר ולאלה שנמצאים בראשית דרכם ומושפעים במידה רבה מטלטלות חיצוניות.

 

שגשוג ויציבות לטווח ארוך

מאמן עסקי מומלץ הוא מי שבאמתחתו גם ניסיון ניהולי משל עצמו וגם יכולת ליצור יחסי אמון ופתיחות עם המנהלים בעסק שלכם. שמואל מאיר כיהן כיו"ר וכמנכ"ל בגופים עסקיים שונים, וכמאמן הוא זכה לשבחים רבים מהמתאמנים על המחויבות המלאה שלו לתהליך, על הליווי מעורר ההשראה ועל הביטחון שהקנה להם בדרך לעמידה בכל היעדים שנקבעו. הניסיון הרב והידע העשיר של מאיר מבטיחים לכל עסק יציבות ארוכת טווח ושגשוג.

מאמן ויועץ עסקי

שירותיו של מאמן עסקי הם משמעותיים ביותר, שכן בזכותו המתאמנים ירכשו מגוון כלים – ויישמו אותם באופן המדויק ביותר. בין אם מדובר בפיתוח רעיון, יצירת שינוי בחיים המקצועיים ועד גיבוש אסטרטגיית פעולה שתוביל לרווחים בעסק – שיתוף פעולה עם המאמן יוביל אתכם לדרך המלך. למידע נוסף, ולקבלת הנחיה מקצועית, ניתן לפנות אל המאמן שמואל מאיר. מאמן זה ילווה אתכם שלב אחר שלב – ויסייע לכם לפרוץ גבולות, לגבש דפוסי פעולה נכונים ולבסס את עצמכם בעולם העסקי. כמו כן, ניתן לפנות אל מאמן זה אם וכאשר אתם חווים קשיים במישור האישי – בין אם בזוגיות, ביחסים עם ההורים או עם הילדים.

 

שירותיו החשובים של מאמן עסקי

כל אחד ואחת מאתנו פועלים רבות לעבר הגשמה עצמית. עבור חלקנו מדובר בהקמת משפחה, עבור אחרים מדובר במימוש קריירה והצלחה עסקית. לפעולה זו מספר ביטויים ודרכים – כאשר יציאה מעולם השכירים וכניסה לתחום העצמאיים הינה דוגמא לכך. עם זאת, חשוב להדגיש כי תשוקה לתחום עיסוקכם, כמו גם יציאה לדרך חדשה ועצמאית, איננה מספיקה. למעשה, נדרשות מכם יכולות שונות; יכולות אשר לא כולם נולדים איתן.

מעוניינים לרכוש מיומנויות חשובות אלו? מרגישים תקיעות בניהול העסק שלכם – וברצונכם לפתח יכולות משמעותיות בתחום? לשם כך, יש לפנות אל מאמן עסקי ולפתוח דף חדש בקריירה שלכם. לאורך תהליך האימון העסקי, תרכשו כלים חשובים בתחומים הבאים:

 • ניהול מצבת כוח אדם
 • הצבת יעדים ריאליים לעסק
 • חלוקת תפקידים והאצלת סמכויות
 • שיפור יכולות שיווק ומכירה
 • ועוד.

אימון וייעוץ עסקי – למקסם את התוצאות

בסיומו של האימון העסקי, תגשימו את החזון שלכם ותשקיעו את המשאבים המדויקים והנכונים עבורו. הכול, על מנת להביא אותו למקום עליו תמיד חלמתם. למענה מקצועי ואיכותי בנושא זה, אתם מוזמנים לפנות אל שמואל מאיר. זהו הזמן לפרוץ קדימה, לממש את יכולותיכם ולהגשים את יעדכם. זאת, בזכות תהליך האימון המרשים שמציע שמואל מאיר. מנחה זה מסייע למתאמנים שלו להיפרד מהרגלים לא חיוביים, ולהסיר חסמים. הכול, על מנת לסייע להם למקסם את התוצאות העסקיות שלהם.

מאמן עסקי מומלץ - שמואל מאיר

אימון עסקי המלצות

החיפוש אחר מאמן עסקי מומלץ, ושיתוף פעולה מקצועי עמו, יוביל לתוצאה הטובה ביותר: החל מביסוס יכולות הניהול שלנו, הצבת יעדים והגשמתם ועד ניהול זמן. יכולות אלו, לצד אסרטיביות, נחישות ואף כוח רצון הם הסוד להצלחה עסקית. כדי להתחיל בתהליך האימון, אתם מוזמנים לפנות אל המאמן האישי והעסקי שמואל מאיר. מנחה ומאמן זה מחזיק בניסיון רב בליווי מתאמנים רבים, ומסייע להם למקסם את התוצאות העסקיות שלהם – תוך שמירה על איזון משפחה-קריירה.

 

שמירה על איזון קריירה-משפחה – בליווי מאמן עסקי מומלץ

עולם העסקים לא מיועד לכל אחד, כאשר אלו העוסקים בתחום נדרשים להציג יכולות מאוד מסוימות. אכן, מימוש עצמי בתחום העסקי הינו חשוב. בין אם מדובר בתחום המסעדנות, ההיי טק, עיצוב הפנים או שמא מדובר בתחומי עיסוק אחרים, כדי שתוכלו להגשים את עצמכם ולפתוח עסק חדש – יהיה עליכם לרכוש ארגז כלים מקצועי וחשוב. מה כולל ארגז כלים זה? ואילו מיומנויות תדרשו להציג? בשלב זה, יש לפנות אל מאמן עסקי מומלץ.

לאורך תהליך האימון עם מאמן עסקי, תוכלו בין היתר: לזהות מהם המשאבים והנכסים שלכם ולמצות אותם עד תום, לאתר את נקודות החוזקה והחולשה שלכם, לגבש חזון עסקי המותאם עבורכם ועבור העסק בניהולכם כמו גם מציאת פתרונות למציאות המשתנה. כך תוכלו להיות מוכנים לכל מצב – ולהתמודד איתו על הצד הטוב ביותר.

מעבר לכך, והיבט חשוב לא פחות עליו תדונו בתהליך האימון, כולל יצירת איזון בין הקריירה למשפחה. כלומר, על ידי ניהול זמן מיטבי, תוכלו לבנות את חייכם המקצועיים והאישיים ללא כל בעיה. כך, שני העולמות הללו ילוו אתכם מבלי שאחד יבוא על חשבון השני.

 

לקבל את התשובות על כל השאלות

כיצד תמצו את ההון האנושי שהעסקתם? כיצד תייעלו את התפקוד השוטף של העובדים והספקים שלכם? כיצד בונים יעדים עסקיים ומגשימים אותם? על שאלות אלו ואחרות תוכלו לענות בהצלחה כאשר תפנו אל המאמן האישי והעסקי שמואל מאיר. מנחה ומאמן זה עוסק בתחום לאורך העשור האחרון. כמו כן, הוא משמש גם כמאסטר ב-NLP.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני