• אימון על כל סוגיו

  אימון נועד לסייע לאנשים לשפר את חייהם ולהגיע לתחושת סיפוק ומיצוי עצמי

 • אימון אישי

  אימון אישי עוסק בעולם הערכים, העמדות והגישות שלנו, כלפי עצמנו וכלפי העולם הסובב אותנו, תוך הקניית כלים ומיומנויות להתנהלות מיטבית ומקדמת בהווה ובעתיד, ונמדד במבחן התוצאה - השגת יעדים קונקרטיים בזמן מוגדר, אך בו זמנית גם מבוסס תהליך פנימי מעמיק ומעצים.

 • אימון Coaching עסקי

  אימון כזה, הוא תהליך שמטרתו למנף ולקדם עסק למיצוי הפוטנציאל הטמון בו, בדיוק כמו באימון האישי, רק שהפוקוס הוא על העסק ולא על האדם.

 • אימון זוגות, הורים (משפחתי)

  הוא תהליך שמטרתו לקדם את הארגון המורכב ביותר. זהו ארגון שיש בו שני ראשים שצריכים לדעת לעבוד ביחד.

מאמן משפחתי

המשפחה היא הגרעין החזק ביותר של האדם, אך כשגרעין זה מתחיל להתערער, נדרשת התערבותו של אדם מן הצד. מאמן משפחתי מסייע להורים וילדים לצאת מתסבוכות ומכשולים אישיים ומוביל אותם אל דרך חדשה ובטוחה יותר. לאורך התהליך לומדים בני המשפחה להיפתח אחד אל השני ולכבד אחד את השני למרות השוני. בעזרת האימון יכולים ההורים לחשב מסלול מחדש מבחינות רבות: כלכליות, האחריות לביצוע המטלות השונות בבית וכן חלוקת הנטל בגידול הילדים.

מאמן משפחתי – מתי כדאי לפנות אליו

המשפחה היא תא אינטימי, כך שכאשר היא מחליטה להכניס אליה אדם זר, סימן שהיא זקוקה לעזרה. אלה כמה דוגמאות למקרים שבהם מומלץ לערב איש מקצוע:

דרכו של אימון אצל מאמן משפחתי

 • ערעור כלכלי – הדרדרות המצב הכלכלי יכולה להשפיע רבות על התנהלות ההורים והילדים בבית. זה יכול לקרות בגלל הורה שפוטר מעבודתו או ירד מנכסיו. ההסתגלות למציאות הכלכלית החדשה גורמת ללחץ וחרדה בקרב ההורים, התנהגות המשפיעה גם על ילדיהם. מאמן משפחתי יכול לסייע לבני המשפחה לקחת את הדברים בפרופורציות הנכונות ולהרגיל אותם לסדר יום חדש. במקרה שהאדם הוא בעל עסק, ניתן לשלב גם אימון אישי לעסקים קטנים או מנהלים.
 • ערכי חינוך שונים – לעתים קיימת התנגשות בין דרכי החינוך של האב לאלה של האם. הדבר יוצר בלבול בקרב הילדים אשר מקבלים לא פעם הוראות סותרות. המאמן המשפחתי מסייע לפתור סכסוכים אלה ולגשר בין שתי שיטות החינוך המנוגדות של ההורים.
 • אימון להורים צעירים – זוג צעיר בתחילת דרכו חושש לעתים מפני עול ההורות שבו הוא עתיד לשאת. המאמן מעניק לבני הזוג כלים מיוחדים שבאמצעותם הם יכולים לצעוד בדרכם החדשה והמשותפת.
 • לעודד פתיחות – במקרים מסוימים קשה לבני המשפחה להיפתח אחד אל השני, וכך נערמת בעיה אחר בעיה ככדור שלג. מאמן מקצועי מאפשר לכל בני המשפחה להיפתח מבחינה רגשית ולספר על בעיותיהם.

שמואל מאיר הפתרון לסכסוך המשפחתי

לא פשוט להיות חלק ממשפחה, אך לא תמיד צריך לפרק את התא החמים והנעים בגלל ויכוחים ואי הבנות. שמואל מאיר הוא מאמן משפחתי ותיק המסייע להורים ולילדים להגיע להבנה משותפת, תוך שהוא סולל עבורם את הדרך אל המסע המשותף שלהם. בזכות אימון אישי אינטנסיבי יכולים בני המשפחה להשיל מעליהם את המחסומים ולראות אחד את השני באור אחר, חדש ובהיר יותר.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני