• אימון על כל סוגיו

  אימון נועד לסייע לאנשים לשפר את חייהם ולהגיע לתחושת סיפוק ומיצוי עצמי

 • אימון אישי

  אימון אישי עוסק בעולם הערכים, העמדות והגישות שלנו, כלפי עצמנו וכלפי העולם הסובב אותנו, תוך הקניית כלים ומיומנויות להתנהלות מיטבית ומקדמת בהווה ובעתיד, ונמדד במבחן התוצאה - השגת יעדים קונקרטיים בזמן מוגדר, אך בו זמנית גם מבוסס תהליך פנימי מעמיק ומעצים.

 • אימון Coaching עסקי

  אימון כזה, הוא תהליך שמטרתו למנף ולקדם עסק למיצוי הפוטנציאל הטמון בו, בדיוק כמו באימון האישי, רק שהפוקוס הוא על העסק ולא על האדם.

 • אימון זוגות, הורים (משפחתי)

  הוא תהליך שמטרתו לקדם את הארגון המורכב ביותר. זהו ארגון שיש בו שני ראשים שצריכים לדעת לעבוד ביחד.

טיפול nlp

רבים מאתנו חשו בצורך לבצע שינוי כלשהו בחיים – בעקבות פרידה מבן זוג, רצון לשפר את כישורי הניהול בעבודה או יחסים בעייתיים בתוך המשפחה. אחת השיטות המעודדות את האדם לבצע את השינוי המיוחל היא שיטת טיפול nlp. שיטה זו מציעה טכניקות שונות – פסיכולוגיות, התנהגויות או רגשיות – המשפיעות על התפיסה הנוכחית של האדם ולכוון אותו לתפיסה הרצויה.

ממה מורכב טיפול nlp ואיך הוא יכול לבצע בנו שינוי

טיפול nlp כשיטת טיפול יעילה

השיטה נוסדה בשנות השבעים של המאה הקודמת על ידי המתמטיקאי ריצ'רד בנדלר והבלשן ג'ון גרינדר. שני החוקרים בנו מודול לתקשורת טובה, תוך שהם נעזרים במטפלים יידועי שם. לאחר מחקרים רבים הצליחו בנדלר וגרינדר לבנות את מודול ה-nlp ובראשי תיבת Neuro-linguistic programming. המודול שלהם כולל את שלושת הגורמים המרכיבים את ראשי התיבות של השיטה:

 • Neuro – המונח מתייחס אל המוח האנושי הקולט את המידע באמצעות חושי הראייה, השמיעה, הריח, הטעם והמישוש. מעבר לתפיסה החושנית, קיימת גם התגובה הרגשית של האדם המגיב כלפי מצבים שונים: מרגיעים, מלחיצים וכדומה.
 • Linguistic – השפה שבה משתמשים האנשים כתגובה למצב מסוים. הניסוחים הלשוניים משתנים מאדם לאדם, ובהתאם לכך ניתן לקבוע מאפיינים מסוימים הקשורים לחשיבה הייחודית של כל אחד ואחד.
 • Programming – התכנות או הניתוב הוא השילוב שבין המוח לשפה. החיבור בין שני המרכיבים האלה יוצר את ההתנהגות של האדם – ה"תכנות" שלו.

שלושת המרכיבים האלה מאפשרים לאפיין את האדם במסגרת טיפול nlp ולהתאים עבורו את השיטה הטובה ביותר. מודול ה-nlp מאפשר לכל אדם להגיע אל ה"אני" הפנימי שלו ובכך לסייע לו לצאת מחסמים נפשיים ולבצע את השינוי שהוא תמיד חלם עליו.

שמואל מאיר – כי השינוי מתחיל בך

הצלחה היא תוצאה של עבודה עצמית. שמואל מאיר – מאמן אישי, עסקי וזוגי – הוא האדם שיש לפנות אליו, אם ברצונכם לבצע שינוי בקריירה או במשפחה. האימון האישי מבוסס על טיפול nlp ועל היכרות מתמשכת ועמוקה עם המתאמן. רק לאחר שנוצר קשר אמיץ בין המאמן למטופל מתחילה עבודת האימון שנועדה לסייע למתאמן להכיר את מגרעותיו ומעלותיו, להסיר מעצמו גורמים המעכבים אותו בדרך למטרה (מחשבות טורדניות או אמונות טפלות), להשיג ביטחון עצמי רב יותר ומשמעת עצמית חזקה.  

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני