• אימון על כל סוגיו

  אימון נועד לסייע לאנשים לשפר את חייהם ולהגיע לתחושת סיפוק ומיצוי עצמי

 • אימון אישי

  אימון אישי עוסק בעולם הערכים, העמדות והגישות שלנו, כלפי עצמנו וכלפי העולם הסובב אותנו, תוך הקניית כלים ומיומנויות להתנהלות מיטבית ומקדמת בהווה ובעתיד, ונמדד במבחן התוצאה - השגת יעדים קונקרטיים בזמן מוגדר, אך בו זמנית גם מבוסס תהליך פנימי מעמיק ומעצים.

 • אימון Coaching עסקי

  אימון כזה, הוא תהליך שמטרתו למנף ולקדם עסק למיצוי הפוטנציאל הטמון בו, בדיוק כמו באימון האישי, רק שהפוקוס הוא על העסק ולא על האדם.

 • אימון זוגות, הורים (משפחתי)

  הוא תהליך שמטרתו לקדם את הארגון המורכב ביותר. זהו ארגון שיש בו שני ראשים שצריכים לדעת לעבוד ביחד.

אימון עסקי לעסקים קטנים

עולם העסקים הוא יקום תחרותי מאוד אשר רק החזקים ביותר מצליחים לשרוד בו. על כן אימון עסקי לעסקים קטנים הוא הכרח במידה ואתם מעוניינים לא רק לשרוד, אלא אף להביא את העסק שלכם לצמיחה כלכלית. האימון יסייע לכם לצמצם את המרחק שבין המצוי לרצוי ויעניק לכם כלים ומיומנויות חדשות להתמודדות עם כל מכשול שתוכלו להיתקל בו.

עקרונותיו של אימון עסקי לעסקים קטנים 

סביבת העבודה העסקית הינה סביבה תחרותית, דורשנית ומשתנה תמידית. על מנת להיות מסוגלים לשרוד ולהתפתח בעולם הזה יהיה על העסק שלכם לפתח את יכולותיו, להציב לעצמו אתגרים חדשים באופן תדיר ולהתאמן על המיומנויות החשובות לפיתוח העסק על בסיס קבוע. אימון עסקי לעסקים קטנים או לעסקים בהקמה משלב בתוכו התייחסות לכל רבדיו של העסק, כולל השפעתו של בעל העסק על החברה.

העיקרון המרכזי עליו מתבסס אימון עסקי לעסקים קטנים הוא התמקדות בהשגת מטרות ויעדים עסקיים בטווח זמן מוגדר פחות או יותר. על פי עיקרון זה ניתן לראות כי אימון עסקי נושק לאימון אישי ומתבסס עליו. שהרי העובדים שלכם הם אלו שמשפיעים יותר מכל על ההתקדמות וההתפתחות על החברה שלכם. שכלול יכולותיהם של המנהלים, כולל הנעה לפעולה של העובדים יכול לעזור להגברה של האפקטיביות האישית במהלך העבודה.

יישום נכון בחיי היום יום

את העקרונות והמיומנויות אשר תרכשו במהלך האימון האישי תוכלו ליישם גם בהמשך. וזו למעשה המטרה של אימון אישי לעסקים קטנים. שאתם, בתור בעלי העסק, תצליחו להתגבר על המכשול בו נתקלתם, כך שגם בפעם הבאה שיופיע מכשול חדש, אתם תוכלו להיעזר בכלים שרכשתם על מנת לטפס מעליו מבלי להניד עפעף.

במידה ואתם מתעניינים באימון עסקי, נשמח להזמין אתכם לפגישת היכרות עם שמואל מאיר, מאמן אישי, משפחתי ועסקי. שמואל צבר ניסיון של מעל לשלושה עשורים בניהול בכיר, כשבמהלכן גם כיהן כמנכ"ל ויו"ר של ארגונים עסקיים וחינוכיים.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני