• אימון על כל סוגיו

  אימון נועד לסייע לאנשים לשפר את חייהם ולהגיע לתחושת סיפוק ומיצוי עצמי

 • אימון אישי

  אימון אישי עוסק בעולם הערכים, העמדות והגישות שלנו, כלפי עצמנו וכלפי העולם הסובב אותנו, תוך הקניית כלים ומיומנויות להתנהלות מיטבית ומקדמת בהווה ובעתיד, ונמדד במבחן התוצאה - השגת יעדים קונקרטיים בזמן מוגדר, אך בו זמנית גם מבוסס תהליך פנימי מעמיק ומעצים.

 • אימון Coaching עסקי

  אימון כזה, הוא תהליך שמטרתו למנף ולקדם עסק למיצוי הפוטנציאל הטמון בו, בדיוק כמו באימון האישי, רק שהפוקוס הוא על העסק ולא על האדם.

 • אימון זוגות, הורים (משפחתי)

  הוא תהליך שמטרתו לקדם את הארגון המורכב ביותר. זהו ארגון שיש בו שני ראשים שצריכים לדעת לעבוד ביחד.

אימון אישי

אימון אישי עוסק בעולם הערכים, העמדות והגישות שלנו, כלפי עצמנו וכלפי העולם הסובב אותנו, תוך הקניית כלים ומיומנויות להתנהלות מיטבית ומקדמת בהווה ובעתיד, ונמדד במבחן התוצאה – השגת יעדים קונקרטיים בזמן מוגדר, אך בו זמנית גם מבוסס תהליך פנימי מעמיק ומעצים.

אימון מבוסס על ההנחה כי כל התשובות בכל תחומי החיים של המתאמן, נמצאות אצלו ותפקיד המאמן לכוון ולהדריך אותו למציאתם על ידי שיחות בירור ומיקוד, שאלת שאלות, איסוף אינפורמציה וכלים מקצועיים נוספים, וכן לסייע לו ליצור מסגרת ותוכנית פעולה למימושם.

בכך, מטרתו של האימון האישי היא לצמצם את הפער שבין המצוי לרצוי, תוך עבודה ממוקדת ותחומה בזמן, עם דגש חזק מאד על הנעה לפעולה.

בתהליך של אימון אישי בוחר המתאמן מטרה אותה הוא רוצה להשיג, ויחד עם המאמן בונה לעצמו תוכנית פעולה, הכוללת מטרות, יעדים ולוחות זמנים להשגתה. במקביל עוזר המאמן למתאמן לבחון את ערכיו ולהכיר את עצמו באופן אוטנטי יותר, מה שמבטיח מטרה ממוקדת ומותאמת למתאמן. כמו כן מתבונן המתאמן על עצמו באופן מפוכח ואמיץ ומאתר מהן החוזקות שלו, הנכסים שלו והמשאבים שלו, או במילים אחרות כל אותם גורמים אישיותיים וסביבתיים המניעים אותו קדימה בקלות ועוזרים לו להשיג את מטרותיו בחיים. מצד שני הוא גם מאתר את אותם גורמים מעכבים, חששות ופחדים, שמסיטים אותו מההצלחה, ויחד עם המאמן מוצא את הדרך לעקוף או להתגבר עליהם.

כל זאת מביא את המתאמן למקום של התבוננות מעמיקה ואמיתית, בחינה מושכלת ועם זאת גם רגשית של הרצון, הדרך והיכולת, תוך מחויבות אישית לעשייה במפגשי האימון ובניהם, שבתורם מאפשרים את השינוי שהיה רוצה לעצמו. אימון אישי הוכח כדרך היעילה ביותר המאפשרת מיצוי הפוטנציאל האישי ושיפור הביצועים וההישגים האישיים והמקצועיים בכל תחום שהוא. כי כל אחד יכול ולכל אחד מגיע להיות מאושר – גם לך..

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני