• אימון על כל סוגיו

  אימון נועד לסייע לאנשים לשפר את חייהם ולהגיע לתחושת סיפוק ומיצוי עצמי

 • אימון אישי

  אימון אישי עוסק בעולם הערכים, העמדות והגישות שלנו, כלפי עצמנו וכלפי העולם הסובב אותנו, תוך הקניית כלים ומיומנויות להתנהלות מיטבית ומקדמת בהווה ובעתיד, ונמדד במבחן התוצאה - השגת יעדים קונקרטיים בזמן מוגדר, אך בו זמנית גם מבוסס תהליך פנימי מעמיק ומעצים.

 • אימון Coaching עסקי

  אימון כזה, הוא תהליך שמטרתו למנף ולקדם עסק למיצוי הפוטנציאל הטמון בו, בדיוק כמו באימון האישי, רק שהפוקוס הוא על העסק ולא על האדם.

 • אימון זוגות, הורים (משפחתי)

  הוא תהליך שמטרתו לקדם את הארגון המורכב ביותר. זהו ארגון שיש בו שני ראשים שצריכים לדעת לעבוד ביחד.

אימון אישי ועסקי

כל אדם או עסק מסוגלים להפיק הרבה יותר מעצמם, להתגבר על קשיים, לפתח מטרות ויעדים חדשים ולהשיג אותם. בכדי לעשות זאת יהיה עליכם לפנות אל אימון אישי ועסקי. כך תוכלו למצוא את הכוח היוצר בתוככם ולצמוח לגבהים חדשים שעד כה רק חלמתם עליהם. אימון מסוג זה יעניק לכם את כלים והמיומנויות אשר יסייעו לכם בהתקדמות מוצלחת בתחום בו אתם מעוניינים.

אימון אישי ועסקי – צומחים הכי גבוה שאפשר

סודות אימון אישי ועסקי מתבססים על עקרון פשוט. השגת המטרות אשר הצבתם בפניכם. לכאורה התהליך עצמו נראה די פשוט, אך במציאות זהו מסע אשר דורש מחויבות רבה מצדכם, בחינה עצמית מדוקדקת, תרגול מיומנויות נדרשות ופעולה על פי תוכנית מדויקת ומוגדרת מראש. חשוב לזכור כי הצלחת התהליך תלויה בכם ובמחויבות שלכם באופן ישיר. במידה ואתם נצמדים לתוכנית ועושים את המוטל עליכם, הרי שאין גבול לגבהים אליהם תוכלו לצמוח, הן מבחינה אישית והן מבחינת התפתחותו של העסק שלכם.

בשעה שאנו מדברים על אימון עסקי חשוב לזכור כי הגורם האנושי הוא חלק בלתי נפרד מהעסק שלכם. על כן, עקרונות רבים מעולם האימון העסקי שואבים השראה ודרכי התמודדות מעולמו של האימון האישי. דוגמא לכך היא מנהלים אשר ישתתפו באימון אישי, יצליחו לפתח את היכולות המקצועיות שלכם, יניעו עובדים לפעולה בצורה יעילה יותר ויתמודדו עם משברים בצורה מוצלחת יותר.

מסע אמיץ אל עבר ההצלחה שלכם

כמו שכל בעל עסק מעוניין למנף את עצמו והעסק שלו כמה שיותר גבוה, כך גם כל אינדיבידואל רוצה למצות את הפוטנציאל המלא של עצמו, להתגבר על מכשולים ולצמוח לגבהים חדשים תוך מציאת נקודות החוזקה ושימורן. האימון מסייע לצמיחה והתפתחות אישית, בכל גיל ובכל סטטוס תעסוקתי, כך שבעזרתו של שמואל מאיר, מאמן אישי, משפחתי ועסקי, תוכלו למצוא את הדרך הנכונה ביותר עבורכם להמשך.

 

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני