• אימון על כל סוגיו

  אימון נועד לסייע לאנשים לשפר את חייהם ולהגיע לתחושת סיפוק ומיצוי עצמי

 • אימון אישי

  אימון אישי עוסק בעולם הערכים, העמדות והגישות שלנו, כלפי עצמנו וכלפי העולם הסובב אותנו, תוך הקניית כלים ומיומנויות להתנהלות מיטבית ומקדמת בהווה ובעתיד, ונמדד במבחן התוצאה - השגת יעדים קונקרטיים בזמן מוגדר, אך בו זמנית גם מבוסס תהליך פנימי מעמיק ומעצים.

 • אימון Coaching עסקי

  אימון כזה, הוא תהליך שמטרתו למנף ולקדם עסק למיצוי הפוטנציאל הטמון בו, בדיוק כמו באימון האישי, רק שהפוקוס הוא על העסק ולא על האדם.

 • אימון זוגות, הורים (משפחתי)

  הוא תהליך שמטרתו לקדם את הארגון המורכב ביותר. זהו ארגון שיש בו שני ראשים שצריכים לדעת לעבוד ביחד.

אימון אישי בירושלים

עיר הבירה היא המקום שבו אפשר לצמוח ולהתחיל חיים תוססים ומלאים. ירושלים מציעה מקומות עבודה טובים, אירועי תרבות והרצאות מרתקות. זאת עיר של צמיחה אישית, ועדיין יש אנשים המתקשים למצוא בה את עצמם. אימון אישי בירושלים יכול לעזור לאנשים אלה לצאת ממעגל הקסמים שהם שרויים בו, לפתח מערכת יחסים בריאה יותר עם הסובבים אותם ולהגיע להישגים גבוהים מבחינת קריירה.

צמיחה עם אימון אישי בירושלים

אימון אישי בירושלים במה הוא עוסק

האימון האישי יכול לסייע לאנשים רבים להתגבר על בעיותיהם. אלה כמה דוגמאות לכך:

 • להתמודד עם תופעת הדחיינות – ישנם אנשים שנוטים לדחות משימות ומטלות למועד מאוחר יותר, ולאחר מכן נאלצים להתמודד עם לחץ ואי עמידה בלוח הזמנים. האימון האישי מסייע להם להיחלץ מהפחד שבביצוע המטלות ולארגן את זמנם בדרך יעילה.
 • להתמודד עם פרידה – אנשים לא מעטים מתמודדים עם פרידה מאדם קרוב אשר הלך לעולמו. ההתמודדות הטעונה, מעמיסה עליהם קשיים ופוגעת בהתנהלות היום יומית. המאמן מסייע לאדם השכול לצאת ממעגל הצער ומנתב אותו לקראת הצמיחה האישית שלו.
 • אימון לשיפור הזוגיות – אימון אישי בירושלים עוזר לזוגות אשר נמצאים במשבר זוגיות או מרגישים כי הזוגיות שלהם "תקועה". הוא מעניק להם את הכלים הדרושים להם כדי "לגלות" האחד את השני מחדש ולהעריך אף יותר את הקשר שלהם.
 • הדרך לשיווק עצמי – אנשי מקצוע עצמאיים כמו עורכי דין, מעצבים גרפיים, עיתונאים או כתבים צריכים לעמול קשה כדי לשווק את עצמם ולהביא כמה שיותר לקוחות. המאמן מדריך אותם לקראת המיתוג העצמי ופותח בפניהם צוהר אל השגת הקריירה הרצויה.
 • לדעת לקבל החלטות – ישנם אנשים המתקשים לקבל החלטות. זה התחיל עוד בילדותם כשהם לא הצליחו להחליט איזה בגד ללבוש, וכעת עליהם להחליט לגבי דברים מכריעים יותר. המאמן האישי מנתב אותם אל הדרך הנכונה עבורם.

 

שמואל מאיר בדרך להצלחה

שמואל מאיר הוא מאמן בתחום המשפחתי, העסקי והאישי. את התבוננותו העמוקה על החיים והכלים השונים הוא צבר מעבודה של שנים בתחום הניהול הבכיר. כעת, הוא מנחה את המתאמנים שלו במסגרת אימון אישי בירושלים ומראה להם את הדרך הבטוחה להצלחה – תוך הכרה בחסרונות וביתרונות של כל אדם, פרידה מדפוסי התנהגות בעייתיים וקבלת הדפוסים הבריאים והטובים.

 

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני