• אימון על כל סוגיו

  אימון נועד לסייע לאנשים לשפר את חייהם ולהגיע לתחושת סיפוק ומיצוי עצמי

 • אימון אישי

  אימון אישי עוסק בעולם הערכים, העמדות והגישות שלנו, כלפי עצמנו וכלפי העולם הסובב אותנו, תוך הקניית כלים ומיומנויות להתנהלות מיטבית ומקדמת בהווה ובעתיד, ונמדד במבחן התוצאה - השגת יעדים קונקרטיים בזמן מוגדר, אך בו זמנית גם מבוסס תהליך פנימי מעמיק ומעצים.

 • אימון Coaching עסקי

  אימון כזה, הוא תהליך שמטרתו למנף ולקדם עסק למיצוי הפוטנציאל הטמון בו, בדיוק כמו באימון האישי, רק שהפוקוס הוא על העסק ולא על האדם.

 • אימון זוגות, הורים (משפחתי)

  הוא תהליך שמטרתו לקדם את הארגון המורכב ביותר. זהו ארגון שיש בו שני ראשים שצריכים לדעת לעבוד ביחד.

אימון אישי בבאר שבע

השאלה "מי אני" עולה על שפתנו פעמים רבות במהלך חיינו. גם לאחר שסיימנו את הטיול בהודו, יש בידינו תואר ראשון והקמנו משפחה אוהבת, החיפוש העצמי ממשיך לעורר בנו געגועים למסע. אימון אישי בבאר שבע יכול להוביל אתכם למסע פנימי אל הנפש על רקע המדבר המשתרע על פני הנוף בעיר הדרומית. אף פעם לא מאוחר לגלות דברים חדשים על עצמנו ולהגיע אל האמת שלו, לעתים אנחנו רק זקוקים למורה דרך שיעזור לנו להתחיל בצעידה.

אימון אישי בבאר שבע – מיהו המאמן הנכון עבורנו

לאיזה מאמן לפנות? השאלה שצריכה להישאל תחילה היא באיזה תחום אנחנו מעוניינים לבקש עזרה. ישנם מאמנים העוסקים באימון במספר תחומים. אלה שלושה מבין התחומים העיקריים שבהם עוסק האימון האישי:

דרכו של אימון אישי בבאר שבע

 • אימון עסקי – אימון זה מתמקד בקריירה של האדם. הוא מתאים למנהלים ויזמים אשר צריכים להתנהל מול עובדיהם ולקוחותיהם בחיי היום יום. כדי למנוע מראש טעויות בהתנהלות ולקדם את העסק, פונים אנשי מקצוע אלה למאמן עסקי מקצועי אשר יכול לנתב אותם בדרך שתסייע להם לצמוח מבחינה עסקית.
 • אימון אישי – האימון האישי עוסק יותר בפנימיותו של האדם. אימון אישי בבאר שבע, למשל, עוזר לאנשים להתגבר על בעיות שונות כדוגמת דפוסי התנהגות כמו כעס, הקושי שבקבלת החלטות, התמודדות עם ביטחון עצמי נמוך או ניהול נכון של זמנים ועמידה בכל היעדים הדרושים.
 • אימון משפחתי – אימון זה מתאים בדרך כלל להורים או לכלל בני המשפחה (בהתאם לגיל הילדים). האימון נועד לחזק את התא המשפחתי, מסייע לבני המשפחה להתגבר על הבעיות השונות ויוצר קשר חזק יותר בין ההורים לילדיהם.

שמואל מאיר השמים הם הגבול

שמואל מאיר עוסק בשלושת תחומי האימון – עסקי, אישי ומשפחתי – ופותח עולם ומלואו בפני מגוון רחב של אנשים. לכל מי שמחפש אימון אישי בבאר שבע, שמואל מאיר יכול להציע תכנית ברורה המותאמת לכל מתאמן ומתאמן באופן אישי אשר מסייעת לו להגיע אל היעד הרצוי. אך לפני הכול, שמואל עורך היכרות מעמיקה עם המתאמן שלו – לומד על התכונות הייחודיות המאפיינות אותו, יוצר מערכת יחסים פתוחה המבוססת על אמון הדדי ובסופו של דבר מלווה את המתאמן כל הדרך אל היעד הרצוי.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני