• אימון על כל סוגיו

  אימון נועד לסייע לאנשים לשפר את חייהם ולהגיע לתחושת סיפוק ומיצוי עצמי

 • אימון אישי

  אימון אישי עוסק בעולם הערכים, העמדות והגישות שלנו, כלפי עצמנו וכלפי העולם הסובב אותנו, תוך הקניית כלים ומיומנויות להתנהלות מיטבית ומקדמת בהווה ובעתיד, ונמדד במבחן התוצאה - השגת יעדים קונקרטיים בזמן מוגדר, אך בו זמנית גם מבוסס תהליך פנימי מעמיק ומעצים.

 • אימון Coaching עסקי

  אימון כזה, הוא תהליך שמטרתו למנף ולקדם עסק למיצוי הפוטנציאל הטמון בו, בדיוק כמו באימון האישי, רק שהפוקוס הוא על העסק ולא על האדם.

 • אימון זוגות, הורים (משפחתי)

  הוא תהליך שמטרתו לקדם את הארגון המורכב ביותר. זהו ארגון שיש בו שני ראשים שצריכים לדעת לעבוד ביחד.

מאמן אישי בירושלים

עיר הקודש מספקת לתושביה גירויים רבים מבחינת רוחניות וצמיחה אישית. ועדיין, המחסומים הנוצרים בנפשו של האדם עלולים לפגוע בהתקדמותו. כדי להשיל מעצמו את המכשולים האלה מומלץ לפנות אל מאמן אישי בירושלים אשר יוכל לבנות תכנית עבודה מסודרת, מתוך היכרות אישית עם המתאמן, ולהוביל את המתאמן אל היעדים שהוא הציב לעצמו.

לקוחה של מאמן אישי בירושלים

מאמן אישי בירושלים – במה הוא יוכל לסייע

האימון האישי יכול לעסוק בנושאים רבים וביעדים שונים שמנסה להשיג האדם. אלה כמה מבין היעדים הבולטים:

 • לחזק את הביטחון העצמי – אנשים רבים מרגישים כי הם מפסידים הזדמנויות שנקרות בדרכם בגלל ביטחון עצמי ירוד. זה יכול להיות החשש לבקש העלאה בשכר אשר מגיעה לעובד בצדק או התחלה של זוגיות חדשה ובלתי בטוחה. מאמן אישי בירושלים יכול לחזק את הביטחון העצמי של האדם באמצעות מערכת של תרגילים ולהוביל אותו אל האמת הפנימית שלו.
 • לשנות דפוס התנהגות – ישנן התנהגויות המפריעות לפעילותו התקינה של האדם בחיי היום יום: כעס בלתי נשלט המפריע לאדם ליצור מערכות יחסים עם אנשים או פחד מפני אנשים חדשים ובלתי מוכרים.
 • ניהול זמנים – אנשים רבים מתקשים לנהל את זמנם נכונה. האימון האישי יכול לסייע להם ללמוד להיות מאורגנים יותר, לגשת אל המטלות הדחופות יותר לפני המטלות הדחופות פחות ולעזור לו להתמודד עם לחץ בעבודה ובחיים האישיים.
 • ללמוד לקבל החלטות – האימון האישי מסייע לאדם לקבל החלטות חשובות ומכריעות בחייו. האימון הצמוד והאינטנסיבי מבצע שינוי בקרבו של האדם ועוזר לו להגיע אל האמת הפנימית שלו.
 • לשמור על הבריאות – יש המתפתים לנהל אורח חיים נוח אך בריא פחות ושואפים להגיע אל חיים אחרים. האימון מאפשר להם להתחיל לחיות את חייהם במתכונת בריאה יותר.

 

שמואל מאיר – מאמן לחיים

אם אתם מחפשים מאמן אישי בירושלים, שמואל מאיר הוא האדם המקצועי שיוביל אתכם בבטחה אל המטרה הרצויה. שמואל מקפיד לבצע היכרות עמוקה עם כל מתאמן ומתאמן. לאחר מכן נבנית עבור המתאמן תכנית מיוחדת שהיא מעין מפה אל הדרך החדשה שלו. האימון מסייע לאדם להסיר מעצמו חסמים וחרדות, להתחיל לצעוד בבטחה בדרך חדשה, לסגל הרגלים בריאים של משמעת עצמית ולהגיע אל המטרה הרצויה.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני