• אימון על כל סוגיו

  אימון נועד לסייע לאנשים לשפר את חייהם ולהגיע לתחושת סיפוק ומיצוי עצמי

 • אימון אישי

  אימון אישי עוסק בעולם הערכים, העמדות והגישות שלנו, כלפי עצמנו וכלפי העולם הסובב אותנו, תוך הקניית כלים ומיומנויות להתנהלות מיטבית ומקדמת בהווה ובעתיד, ונמדד במבחן התוצאה - השגת יעדים קונקרטיים בזמן מוגדר, אך בו זמנית גם מבוסס תהליך פנימי מעמיק ומעצים.

 • אימון Coaching עסקי

  אימון כזה, הוא תהליך שמטרתו למנף ולקדם עסק למיצוי הפוטנציאל הטמון בו, בדיוק כמו באימון האישי, רק שהפוקוס הוא על העסק ולא על האדם.

 • אימון זוגות, הורים (משפחתי)

  הוא תהליך שמטרתו לקדם את הארגון המורכב ביותר. זהו ארגון שיש בו שני ראשים שצריכים לדעת לעבוד ביחד.

מאמן אישי בירושלים והסביבה

בשעה שאנו רואים כי החיים סביבנו לא מצליחים לרגש ולספק אותנו, המטרות שלנו נראות מעורפלות מהרגיל ואין אנו מצליחים לראות אותן, שכן להגשים אותן, בדיוק בנקודת זמן זו, הרי שתוכלו להיעזר בשירותיו של מאמן אישי בירושלים. מאמן אישי, או קואצ'ר, הוא איש מקצוע מנוסה ומיומן אשר יכול לסייע לכם להתמקד בדברים החשובים לכם באמת ולמצוא את הדרך הטובה והיעילה ביותר להצבת מטרות ברורות והשגתן בכל תחום של החיים.

במה יכול לעזור מאמן אישי בירושלים ?

מטרתו העיקרית של מאמן אישי בירושלים היא למצוא יחד אתכם את הדרך הטובה ביותר להשגת יעדים שתציבו. זאת תוכלו לעשות תוך מעבר על התחומים הבאים והתקדמות הדרגתית אל עבר ההצלחה.

שיפור מערכות יחסים – בין אם מדובר בקיימות כמו המשפחה, בן או בת זוג, ילדים וחברים, הרי ששיפור הקשר עם אנשים החשובים לנו יכול להיות דבר מרומם ולהוות רשת תמיכה נוספת ליום הסגריר בו תזדקקו לה. מעבר לכך, הקשרים עם אנשים יקרים יכולים למלא אותנו בתחושת שלווה מצד אחד ומרץ להסתער על החיים מצד שני.

להיפטר מהפחד – רבים מאתנו מנוהלים בחיי היום יום שלכם על ידי הפחד. מה יגידו? מה יקרה אם אני אעשה כך או אחרת? הפחד המשתק הזה מונע מאתנו לבצע את הבחירות הנכונות ביותר כך שאנו נשארים במעין לימבו של אי החלטיות. אין סיבה לאפשר לפחד להמשיך לנהל את החיים שלנו, אנחנו יכולים לעשות זאת בצורה נהדרת גם בלעדיו.

מציאת החוזקות – ברגע שנצליח להכיר את עצמנו בצורה מעמיקה יותר, נוכל להבחין כי אנו בעלי חוזקות מרהיבות שייתכן ועד כה הדחקנו. כך שברגע שנזדקק להן שוב, נוכל לנצל 100% מהיכולות שלנו ולגלות כישורים חדשים שכלל לא ידענו על קיומם.

להעז וללמוד לא לוותר

מציאת דרך חיים חדשה ללכת בה יכולה להיות מפחידה אך מתגמלת. שמואל מאיר, מאמן אישי בעל ניסיון של מעל שלושה עשורים בניהול בכיר, ישמח לעמוד לצדכם ולעזור לכם למצוא את הדרך שתוביל אתכם אל האדם שתמיד רציתם להיות.  

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני