• אימון על כל סוגיו

  אימון נועד לסייע לאנשים לשפר את חייהם ולהגיע לתחושת סיפוק ומיצוי עצמי

 • אימון אישי

  אימון אישי עוסק בעולם הערכים, העמדות והגישות שלנו, כלפי עצמנו וכלפי העולם הסובב אותנו, תוך הקניית כלים ומיומנויות להתנהלות מיטבית ומקדמת בהווה ובעתיד, ונמדד במבחן התוצאה - השגת יעדים קונקרטיים בזמן מוגדר, אך בו זמנית גם מבוסס תהליך פנימי מעמיק ומעצים.

 • אימון Coaching עסקי

  אימון כזה, הוא תהליך שמטרתו למנף ולקדם עסק למיצוי הפוטנציאל הטמון בו, בדיוק כמו באימון האישי, רק שהפוקוס הוא על העסק ולא על האדם.

 • אימון זוגות, הורים (משפחתי)

  הוא תהליך שמטרתו לקדם את הארגון המורכב ביותר. זהו ארגון שיש בו שני ראשים שצריכים לדעת לעבוד ביחד.

מאמן אישי בבאר שבע

אין כמו להתחיל בצמיחה אישית בבירת הנגב. הנוף המדברי והאווירה הפסטורלית גורמים לאנשים רבים לפתוח פרק חדש בחייהם ולהתחיל לחפש אפיקים חדשים. משום כך, מאמן אישי בבאר שבע הופך למבוקש במהלך השנים. המאמן מנתב את המתאמן בדרך חדשה ומנחה אותו באמצעות כלים ותרגולים שונים. בסיום התהליך, האדם עובר שינוי משמעותי: הוא מתחיל להסתכל בזווית אחרת על החיים ולומד להעריך כל דקה שבה הוא נושם.

 

מאמן אישי בבאר שבע – למצוא את האדם הנכון

בחירת מאמן אישי אינה עניין של מה בכך. מכיוון שאתם מעוניינים לעבור תהליך מורכב עם עצמכם, כדאי לבחור במדריך המתאים לכם. אלה כמה טיפים לבחירת מדריך טוב:

 

מאמן אישי בבאר שבע

 • נוצר ביניכם קשר טוב – המדריך מתחיל באימון לאחר שהוא לומד להכיר אתכם לעומק. בשלב הזה צריך להיווצר ביניכם חיבור. אם הכימיה אינה נוצרת, מוטב לעבור למאמן אחר.
 • המאמן אינו פסיכולוג – על המאמן לבנות עבורכם תכנית מיוחדת אשר על פיה עליכם לפעול. בשונה מפסיכולוג אשר בעיקר מקשיב לכם, המאמן דוחף אתכם לפעולה ומציע פתרונות מעשיים תוך העברת מסרים בצורה אסרטיבית וברורה.
 • אל תהססו להציג תעודות – מאמן אישי רשאי לעסוק במקצועו אם עבר הכשרה מיוחדת, אף על פי שאת כישוריו האמתיים הוא מפגין הלכה למעשה במהלך האימון. אך אם יש לכם ספק לגבי הכשרתו של האדם העומד בפניכם, אל תהססו לבקש תעודות.
 • מאמן חיובי – תמיד נעים יותר לעבוד עם אדם חיובי, ובייחוד אם מדובר במאמן אשר מדריך אתכם לקראת הדרך החדשה. אמנם על המאמן להיות אסרטיבי כדי לעודד אתכם לעמוד במטלות, אך עליו לדעת לשמור על נימה חיובית.

 

שמואל מאיר מאמן אישי להצלחה

שמואל מאיר הוא מאמן מקצועי ומנוסה בתחום האישי, המשפחתי והעסקי. את שלב האימון הוא מתחיל בהיכרות עמוקה עם הלקוח – לומד על המטרות שהוא רוצה להשיג, על היכולות שלו, הפחדים והתכונות החיוביות. לאחר מכן , נבנית עבור המתאמן תכנית אישית ייחודית לו, אשר נועדה להסיר את המחסומים המונעים ממנו להגיע אל ההצלחה המיוחלת ולהוביל אותו בבטחה בדרך אל החלומות שהוא רוצה להגשים.

 

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני