• אימון על כל סוגיו

  אימון נועד לסייע לאנשים לשפר את חייהם ולהגיע לתחושת סיפוק ומיצוי עצמי

 • אימון אישי

  אימון אישי עוסק בעולם הערכים, העמדות והגישות שלנו, כלפי עצמנו וכלפי העולם הסובב אותנו, תוך הקניית כלים ומיומנויות להתנהלות מיטבית ומקדמת בהווה ובעתיד, ונמדד במבחן התוצאה - השגת יעדים קונקרטיים בזמן מוגדר, אך בו זמנית גם מבוסס תהליך פנימי מעמיק ומעצים.

 • אימון Coaching עסקי

  אימון כזה, הוא תהליך שמטרתו למנף ולקדם עסק למיצוי הפוטנציאל הטמון בו, בדיוק כמו באימון האישי, רק שהפוקוס הוא על העסק ולא על האדם.

 • אימון זוגות, הורים (משפחתי)

  הוא תהליך שמטרתו לקדם את הארגון המורכב ביותר. זהו ארגון שיש בו שני ראשים שצריכים לדעת לעבוד ביחד.

מאמן אישי בבאר שבע והסביבה

אנשים רבים מוצאים את עצמם נעצרים בצמתים שונים במהלך חייהם מבלי לדעת לאיזה כיוון יהיה עליהם להמשיך. חוסר האונים ואי החלטיות בנוגע לביצוע משימות שונות ומציאת הדרך האופטימלית להתקדמות בחיים עלולים ליצור מצב בו אנשים ישקעו אל תוך שגרה שאינם מרוצים ממנה כלל. זו אינה דרך לחיות את החיים. על כן, מאמן אישי בבאר שבע יכול להיות הקלף המנצח שלכם בדרך אל חיים מאושרים והחלטיים יותר.

איך בוחרים מאמן אישי בבאר שבע ?

בחירה של מאמן אישי בבאר שבע צריכה להתבצע בכובד ראש תוך כדי בחינת צדדיו השונים של המטפל, הכישורים שלו והיכולת שלו לסייע לכם בדרככם.

 • משרה מלאה או משרה חלקית – נקודה זו היא אחת הדרכים הטובות ביותר להבין האם המאמן האישי אותו אתם מעוניינים לבחור לוקח ברצינות את עבודתו. שהרי מאמן אישי בבאר שבע יהפוך את האימון לעיסוק העיקרי שלו במידה והוא מקצועי במידה המספקת אשר גם תביא אותו לידי התפתחות מקצועית אישית.
 • רקע מקצועי – בדקו את ההסמכות וההכשרות של המאמן שבחרתם. מאמן אישי אשר בעל ניסיון בתחומים נוספים יכול להיות יתרון משמעותי. זאת משום שאדם בעל השכלה רחבה, הבנה ורקע בתחומים שונים יכול לסייע לכם בתחומים נרחבים יותר.
 • הקשיבו לאינטואיציה – בסופו של יום, מדובר על אדם אשר יכול להוביל אתכם דרך כל הדרכים הפתלתלות אל עבר חיים מוצלחים יותר. במידה ואתם מרגישים בפגישת ההיכרות כי אין את הכימיה והתקשורת הנדרשת לקיומו של שיח פתוח, ייתכן ואתם תזדקקו למאמן אישי אחר.

אימון אישי לחיים חדשים

באמצעות מפגשים עם מאמן אישי אתם תוכלו לרכוש סט חדש של מיומנויות וכישורים שונים אשר יסייעו לכם במסע שלכם. את תוכנית הפעולה המסודרת תוכלו ליצור יחד עם שמואל מאיר, מאמן אישי, מקצועי ומשפחתי. בה תכללו את המטרות המוגדרות שלכם לצד מטרות ביניים והדרכים בהם תנקטו לשם השגתם.

 

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני