• אימון על כל סוגיו

  אימון נועד לסייע לאנשים לשפר את חייהם ולהגיע לתחושת סיפוק ומיצוי עצמי

 • אימון אישי

  אימון אישי עוסק בעולם הערכים, העמדות והגישות שלנו, כלפי עצמנו וכלפי העולם הסובב אותנו, תוך הקניית כלים ומיומנויות להתנהלות מיטבית ומקדמת בהווה ובעתיד, ונמדד במבחן התוצאה - השגת יעדים קונקרטיים בזמן מוגדר, אך בו זמנית גם מבוסס תהליך פנימי מעמיק ומעצים.

 • אימון Coaching עסקי

  אימון כזה, הוא תהליך שמטרתו למנף ולקדם עסק למיצוי הפוטנציאל הטמון בו, בדיוק כמו באימון האישי, רק שהפוקוס הוא על העסק ולא על האדם.

 • אימון זוגות, הורים (משפחתי)

  הוא תהליך שמטרתו לקדם את הארגון המורכב ביותר. זהו ארגון שיש בו שני ראשים שצריכים לדעת לעבוד ביחד.

אימון אישי לחיים

רובנו רוצים להתקדם ולהצליח בחיים, אך למרות המאמצים הרבים שאנו משקיעים בהצלחה בתחומים כמו עבודה או זוגיות, אנו מרגישים שאיננו מגיעים למימוש עצמי. אימון אישי לחיים יכול לסייע לאדם להגיע אל ה"אני" הפנימי שלו ולהעניק לו כלים להשגת המטרות שהוא הציב לעצמו. האימון האישי פותח את הלב, המוח והנפש לקראת אפשרויות רבות הנראות חסומות בפני המתאמן ממבט ראשון.

אימון אישי לחיים – למי זה מתאים

האימון האישי מתאים לכל אדם שאינו רוצה להסתפק במה שיש לו, אלא לחתור אל ההצלחות שבשלב הראשוני הזה הן נראות כחלומות בלבד. אלה כמה דוגמאות לאנשים אשר מבקשים לבצע שינוי בחייהם:

נוף המיצג את הדרך באימון אישי לחיים

 • אנשים שירדו במשקל – ישנם אנשים שרוצים להיות רזים לא רק בגוף אלא גם בנפש. לעתים אנשים שהצליחו להשיל קילוגרמים רבים עדיין רואים את עצמם כמלאים וממשיכים להילחץ מכל מאכל שהם מכניסים אל פיהם. האימון האישי מסייע להם לקחת את הדברים בפרופורציות הנכונות ולהגיע לשלמות מבחינה גופנית ורגשית.
 • מערכת יחסים בעייתית – זוגיות היא אחד התחומים המורכבים ביותר שעמם מתמודד האדם. אחרי הכול, מדובר בדרך כלל בשני אנשים שונים אשר צריכים לעבוד יחדיו כדי להסתדר זה עם זה. עם זאת, לעתים מרגיש האדם כי הוא מצוי במערכת יחסים בעייתית החוסמת אותו ומפריעה לו להתקדם. במקרה זה, אימון אישי לחיים יכול לפתוח עבורו אפיקים חדשים.
 • ניהול זמן נכון – ישנם אנשים שמרגישים כי הם אינם יכולים לחלק נכונה את הזמן שלהם בין משפחה לעבודה. מתאמנים לא מעטים מתלוננים על כך שכשהם נמצאים בעבודה, הם חושבים על המשפחה שבבית, ואילו כאשר הם מבלים עם משפחתם – הם חושבים על הבעיות שעליהם לפתור בעבודה. האימון האישי מסייע לנהל את הזמן נכונה, כך שהמתאמן יספיק לבצע את מרבית המטלות שלו.

מתאמנים עם שמואל מאיר ומגיעים חיים שלווים יותר

מעוניינים להתקדם בחיים ולהגיע אל הפסגה שתמיד רציתם לכבוש? המאמן שמואל מאיר מציע אימון אישי לחיים אשר נועד לשפר את הביצועים העסקיים בעבודה ולהתקדם לתפקידים בכירים, וכן להשיג זוגיות טובה ובריאה יותר. שמואל מציע למתאמנים להסתכל אל תוך עצמם ולצאת למסע פנימי חווייתי שבמהלכו הם יצברו ביטחון עצמי רב, ייפרדו מחסמים ודפוסי התנהגות המפריעים להם להתקדם ולפתח משמעת עצמית יעילה.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני