• אימון על כל סוגיו

  אימון נועד לסייע לאנשים לשפר את חייהם ולהגיע לתחושת סיפוק ומיצוי עצמי

 • אימון אישי

  אימון אישי עוסק בעולם הערכים, העמדות והגישות שלנו, כלפי עצמנו וכלפי העולם הסובב אותנו, תוך הקניית כלים ומיומנויות להתנהלות מיטבית ומקדמת בהווה ובעתיד, ונמדד במבחן התוצאה - השגת יעדים קונקרטיים בזמן מוגדר, אך בו זמנית גם מבוסס תהליך פנימי מעמיק ומעצים.

 • אימון Coaching עסקי

  אימון כזה, הוא תהליך שמטרתו למנף ולקדם עסק למיצוי הפוטנציאל הטמון בו, בדיוק כמו באימון האישי, רק שהפוקוס הוא על העסק ולא על האדם.

 • אימון זוגות, הורים (משפחתי)

  הוא תהליך שמטרתו לקדם את הארגון המורכב ביותר. זהו ארגון שיש בו שני ראשים שצריכים לדעת לעבוד ביחד.

אימון אישי לחיים בדרום

אימון אישי לחיים, הידוע בכינויו קואוצ'ינג, זו היא הדרך הטובה ביותר לגשר על הפער שבין הרצוי למצוי, לסייע לנו לצאת מתחושת התקיעות בחיים שלנו ולהציב מטרות ברורות ולהשיג את השלווה הרצויה. אימון מסוג זה מתמקד במציאת הדרך האופטימלית לאינדיבידואל להצבת מטרות בהווה ובעתיד בכדי להיות מסוגלים להשיג את אותן מטרות בזמן מוגדר. כך שאם אתם מעוניינים להיות מסוגלים להגשים מטרות ורצונות ולמנף חוזקות, הרי שאימון אישי לחיים יהיה הצעד הראשון שלכם אל עבר חיים חדשים אשר מנוהלים מתוך בחירה ושיקוף פנימי.

מהו תהליך אימון אישי לחיים ?

כל אחד ואחת מאתנו עשויי להיתקל במכשולים רגשיים אשר מונעים מאתנו לבצע את ההחלטות הנכונות עבורנו בחיים ולהתקדם לעתיד הרצוי. בעוד שמבחינה רעיונית המסלול נשמע די מופשט, הרי שניתן להשיג את המטרות האלו באופן ממשי. הפער שקיים בחייכם בין המצוי לרצוי בהחלט ניתן לגישור בעת שתרכשו את הכלים והמיומנויות הנדרשות לביצוע פעולה מסוימת.

על כן, בעת תהליך של אימון אישי לחיים, אתם תמצאו את עצמכם עוברים מספר שלבים:

 • עצירה מהמרוץ של החיים לצורך התבוננות פנימית.
 • בחירת מטרה אותה אתם מעוניינים להשיג.
 • בניית תוכנית פעולה יחד עם המאמן. תוכנית זו תכלול מטרות, יעדים ולוחות זמנים להשגת אותן מטרות.
 • תוך כדי מעקב אחרי שלבי התוכנית השונים, המאמן יסייע למתאמן לבחון את ערכיו האישיים במטרה להכיר את העצמי בצורה טובה יותר. זאת תוך מתן דגש על גילוי חוזקות אישיות.

מוצאים את החוזק הפנימי

המטרה של אימון אישי לחיים היא פשוטה מאוד. למצוא את הנקודות בהן אנו מתקשים לפעול בחיים, ולאתר את הדרך שתאפשר לנו להתגבר על מכשולים פנימיים וחיצוניים. פעמים רבות ייתכן ונתקשה לזהות את החוזק הפנימי שלנו, בדיוק במצבים כאלו, שמואל מאיר, מאמן אישי, משפחתי ועסקי יכול לעזור. מציאת הגורמים האישיים והסביבתיים אשר מסייעים לנו לנוע קדימה, זו הדרך הטובה ביותר להשיג את מטרותינו מתוך מקום שמתגבר על הקשיים ופותח את עצמו לעולם חדש ומאושר יותר.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני