• אימון על כל סוגיו

  אימון נועד לסייע לאנשים לשפר את חייהם ולהגיע לתחושת סיפוק ומיצוי עצמי

 • אימון אישי

  אימון אישי עוסק בעולם הערכים, העמדות והגישות שלנו, כלפי עצמנו וכלפי העולם הסובב אותנו, תוך הקניית כלים ומיומנויות להתנהלות מיטבית ומקדמת בהווה ובעתיד, ונמדד במבחן התוצאה - השגת יעדים קונקרטיים בזמן מוגדר, אך בו זמנית גם מבוסס תהליך פנימי מעמיק ומעצים.

 • אימון Coaching עסקי

  אימון כזה, הוא תהליך שמטרתו למנף ולקדם עסק למיצוי הפוטנציאל הטמון בו, בדיוק כמו באימון האישי, רק שהפוקוס הוא על העסק ולא על האדם.

 • אימון זוגות, הורים (משפחתי)

  הוא תהליך שמטרתו לקדם את הארגון המורכב ביותר. זהו ארגון שיש בו שני ראשים שצריכים לדעת לעבוד ביחד.

אימון אישי בירושלים והסביבה

בשנים האחרונות אנשים רבים השכילו לגלות כי אימון אישי בירושלים יכול בהחלט להיות הצעד הראשון אל עבר האושר. אך חשוב לזכור כי הדרך הקסומה הזו היא אינה נטולת מכשולים. להפך, היא תעמת אתכם עם הקשיים שלכם מתוך אמונה כי אתם בעלי היכולת להתגבר עליהם בהצלחה ולמצוא את הדרך אל חיים מאושרים יותר ומלאי הישגים.

מה חשוב לדעת על אימון אישי בירושלים ?

אחד הדברים החשובים ביותר שיהיה עליכם להבין בנוגע לאימון אישי, זו העובדה כי זהו אינו טיפול פסיכולוגי ואינו דומה לו. אימון אישי בירושלים יסייע לכם להגיע את המטרה אותה אתם רוצים להשיג תוך מספר מפגשים או זמן מוגדר כלשהו. לעומת זאת בטיפול פסיכולוגי אין דגש על זמנים או השגת יעדים מוגדרים, בטיפול פסיכולוגי אתם תבחנו את העבר על מנת להבין את ההווה. לרוב תהליך זה אורך זמן רב ומתמקד בהבנת הבעיות הקיימות ופתרונן על ידי פיתוח המודעות העצמית של המטופל.

דבר נוסף שחשוב שתדעו בנוגע לאימון אישי הוא העובדה כי אימון אישי בירושלים בהחלט יכול להיות הכלי החזק ביותר שלכם לרכישת מיומנויות בין אישיות אשר יוכלו לסייע לכם להתמודד עם מצבים מאתגרים בחיי היום יום. גם לאחר סיום האימונים, אתם תיוותרו עם כל הכלים והמיומנויות שרכשתם כך שתוכלו ליישם אותם בכל שלב שרק תרצו. תוצאות האימון האישי ילוו אתכם בכל שלב בהמשך הדרך בה תבחרו לצעוד.

התמודדות עם קשיים חוזרים

כולנו בני אדם ולכל אחד מאתנו יש את הנקודות הרגישות יותר ואת המכשולים שאנו מוצאים כמאתגרים במיוחד להתמודדות. שמואל מאיר, מאמן אישי, משפחתי ועסקי, ישמח לעמוד לצדכם ולהעניק לכם את כל הכלים הדרושים להתמודדות יום יומית עם הקשיים שנוטים לחזור על עצמם. בין אם מדובר במכשולים בהם אנו נתקלים בעבודה או חוסר התקדמות בתחום הרומנטי, הרי שלכל קושי ומכשול יש את הדרך להתגבר עליו. את הדרך הזו נגלה יחד בתהליך של אימון אישי בירושלים.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני