• אימון על כל סוגיו

  אימון נועד לסייע לאנשים לשפר את חייהם ולהגיע לתחושת סיפוק ומיצוי עצמי

 • אימון אישי

  אימון אישי עוסק בעולם הערכים, העמדות והגישות שלנו, כלפי עצמנו וכלפי העולם הסובב אותנו, תוך הקניית כלים ומיומנויות להתנהלות מיטבית ומקדמת בהווה ובעתיד, ונמדד במבחן התוצאה - השגת יעדים קונקרטיים בזמן מוגדר, אך בו זמנית גם מבוסס תהליך פנימי מעמיק ומעצים.

 • אימון Coaching עסקי

  אימון כזה, הוא תהליך שמטרתו למנף ולקדם עסק למיצוי הפוטנציאל הטמון בו, בדיוק כמו באימון האישי, רק שהפוקוס הוא על העסק ולא על האדם.

 • אימון זוגות, הורים (משפחתי)

  הוא תהליך שמטרתו לקדם את הארגון המורכב ביותר. זהו ארגון שיש בו שני ראשים שצריכים לדעת לעבוד ביחד.

אימון אישי בבאר שבע והסביבה

אימון אישי בבאר שבע הוא תהליך שכל אחד מאתנו יכול, ואולי אף צריך, לעבור. אין מי שלא מצא את עצמו בתקופה מסוימת בחייו מרגיש תקוע. כאילו משהו לא בסדר, אך עדיין אין מה לעשות על מנת להצליח להתקדם ולהגשים את המטרות שלנו. בדיוק במצבים מסוג זה אימון אישי יכול לסייע לכם. כל מה שנדרש מכם זה הרצון להתאמץ למען השגת השלווה, תחושת הסיפוק והאושר בחיים שלכם.

אימון אישי בבאר שבע – למה זה עובד ?

על מנת להיות מסוגלים לנהל את חיינו בביטחון ואסרטיביות ולהצליח להגשים כל מטרה ויעד אשר נציב בפנינו, אנו זקוקים לסט הכישורים אשר יסייעו לנו להתגבר על כל מכשול. את הכישורים הללו ניתן להשיג בעזרת אימון אישי בבאר שבע במהלכו תתמקדו בתחומים הבאים:

 • הצבת מטרות – השלב הראשוני בכל אימון אישי בבאר שבע יהיה הצבת מטרות ברורות אותן אנו רוצים להשיג. זוהי משימה אשר מעט מורכבת ממה שרבים עלולים לחשוב. את המטרות יהיה עליכם לנסח בצורה חיובית, בהירה ומדויקת. כך הדרך להשגת השינוי הרצוי בחייכם תהיה ברורה יותר.
 • תרגול – על מנת לחולל את השינוי הרצוי בחיינו, יהיה עלינו לתרגל את המיומנויות החדשות ודרכי ההתמודדות עם מצבי משבר. במהלך אימון אישי מושם דגש רב על תרגול של כל השיטות הנלמדות עד לרמת מיומנות. כך שגם במידה ותיתקלו במכשולים בעתיד, תוכלו להשתמש בכלים שרכשתם על מנת לפתור את אותן בעיות.
 • תמיכה – חשוב שתזכרו כי אתם לא לבד במסע המאתגר הזה. לצדכם יעמוד מאמן אישי מקצועי ומנוסה אשר יסייע במציאת נקודות החוזק והחולשה שלכם. כך תוכלו לעבוד על ה"עצמי" בכדי למצוא את דרכי ההתמודדות והכלים להם תזדקקו בהמשך הדרך.

לכבוש כל יעד

הסיבות לכך שהאימון עובד בצורה טובה כל כך הן כי הוא נוגע בכל התחומים הרלוונטיים להתפתחות האישית שלנו ועובד לפי תוכנית פעולה מוגדרת מראש. תחת סיועו של שמואל מאיר, מאמן אישי מנוסה, תוכלו ללא ספק למצוא את הדרך אל מי שאתם רוצים להיות ולכבוש כל יעד ומטרה שתציבו בפניכם.

 

 

 

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני